Bělení zubů

Bělení zubů

Dobrý den, používám Opalescence 16%. Dnes se mi stalo, že mi gel vytekl na dolní dáseň a zbarvil ji na 2 místech, přitom jsem aplikovala stejně jako v uplynulých dnech. Jak je možné zabránit vytékání a tím pádem podráždění dolní dásně z dolního nosiče? A prosím, jak dlouho používat? Moje zubní lékařka mi řekla celou noc, zhruba 2 týdny, ale na internetu je napsáno 4-6 hodin, nevím jestli tedy není chyba i v tom množství dnů. Také jsem se chtěla zeptat, po jak dlouhé době lze bělení opakovat? Moc děkuji za odpověď.

A
Alexandra ‒ 15. 01. 2024
Bělení zubů
Sdílet na

Hezký den, Alexandro,

produkty Opalescence nemáme v portfoliu, ale ráda Vám nabídnu opravdu bezpečné domácí bělení se stejným účinkem, jako mají peroxidová bělení.

Švýcarská značka SwissWhite vyvinula domácí bělení Smilepen s klinicky potvrzenými účinky. Velkou výhodou, oproti tradičnímu bělicímu gelu v nosiči, je snadná a přesná aplikace gelu pomocí pera se štětečkem. Samotný bělicí proces je pak efektivní díky formuli gelu a LED akcelerátoru, což dle klinické studie zesvětlí zuby až o 39 % po 4 týdnech používání. Výsledky jsou viditelné již po týdenní aplikaci.

V portfoliu Smilepen najdete i praktické bělicí pásky, které ze také kombinovat s LED akcelerátorem.

Bělení s LED akcelerátorem Vám zabere zlomek času než klasické peroxidové bělení a hlavně Vám nehrozí přecitlivělost zubů a poranění dásní.

Mějte se krásně,

Tým Profimed

Doporučené produkty

Skladem > 5 ks
Ihned na

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny