Česká republika
Slovensko
Poland
Hungary
Novinka Doprava zdarma
nadLIFE Energy+, 30 sáčků
Novinka Doprava zdarma

nadLIFE Energy+, 30 sáčků

nadLIFE® Energy+ je doplněk stravy s nikotinamidem, výtažkem z pšeničných klíčků bohatým na spermidin, vitamínem C a zinkem, který vašemu tělu dodá více energie, lepší výkon a obnovu buněk v každodenním životě.¹ ⁶ Kompletní popis
1 699,00 Kč/1 ks
Skladem > 5 ks
Ihned na
Značka: Longevity Labs
Kód zboží: SPLNADLIFE
Popis

spermidineLIFE nadLIFE Energy+

Longevity Labs+ je odborníkem na buňky. Zatímco spermidineLIFE® se stará o čištění buňky¹, nadLIFE® Energy+ poskytuje buňce dodatečnou energii⁶, aby prožila každodenní život ještě lépe.

Energie, kdykoli ji potřebujete.

Elektrárny našich buněk potřebují palivo pro svou každodenní práci. Podpořte své buňky pomocí nadLIFE® Energy+ a dodejte jim energii, kterou potřebují.¹

Na rozdíl od jiných suplementů prochází nadLIFE® Energy+ přímo buněčnou membránou. Na základě tohoto efektivního procesu může nadLIFE® Energy+ ještě lépe podporovat váš výkon a umožňuje dodat více energie vašemu organismu.¹ ⁶

nadLIFE® Energy+ obsahuje inovativní kombinaci niacinu, spermidinu a zinku na základě patentů a mnoha let výzkumu. Využijte buněčnou energii a podpořte zdraví svých buněk.¹ ⁶

Co je NAD?
NAD znamená nikotinamidadenindinukleotid, důležitou formu koenzymu v těle, která hraje klíčovou roli v energetickém metabolismu.

Myšlenkou suplementace prekurzory NAD (NAM, NMN atd.) je zvýšení hladiny NAD v těle, protože NAD je koenzym zapojený do mnoha metabolických procesů souvisejících s produkcí energie a buněčnými funkcemi.

Jak funguje nadLIFE® Energy+?
1. nadLIFE® Energy+ obsahuje kombinaci NAM – formy niacinu – a ribózy.

Ribóza je potřebná k efektivnější metabolizaci NAM v organismu na NAD+.
2. Na rozdíl od jiných doplňků NAD+, které nevyužívají NMN jako zdroj niacinu, NAM prochází přímo buněčnou membránou a nemusí být transformován.
3. V buňce je NAM obohacen o ribózu přítomnou v produktu a fosfor nacházející se v buňce.
4. Tak se pak může dále zpracovávat na NAD+ a podporovat energetickou rovnováhu v našich buňkách.

1 Zinek přispívá k normální syntéze DNA a bílkovin, normální kognitivní funkci, ochraně buňky před oxidativním stresem, normálnímu acidobazickému metabolismu, normálnímu metabolismu sacharidů, normálnímu metabolismu makroživin a normálnímu metabolismu mastných kyselin a má funkci při dělení buněk.

6 Niacin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Obsah: 30 sáčků
Složení
Složení: extrakt z pšeničných klíčků s vysokým obsahem spermidinu; vláknina z kukuřice; D-ribóza; koncentrát z červeného rybízu; bramborový škrob; kyselina askorbová; nikotinamid; protispékavá látka: fosforečnan vápenatý; glukonát zinečnatý. Obsah v doporučené denní dávce: V jedné denní dávce MitoActive™ koncentrát rybízové šťávy 1 544 mg CelVio® extrakt z pšeničných klíčků 800 mg z toho spermidin 1 mg RiaGev® 667 mg z toho D-ribóza 373 mg z toho kyselina askorbová 200 mg 250 % RHP* z toho niacin (nikotinamid) 60 mg 375 % RHP* Niacin (nikotinamid) 100 mg 625 % RHP* Zinek 1,65 mg 17 % RHP* *Referenční hodnota příjmu podle nařízení EU o poskytování informací o potravinách spotřebitelům.
Použití
Doporučené dávkování: 1× denně rozpusťte obsah jednoho sáčku ve sklenici tekutiny (125 ml) a vypijte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Uchovávejte na suchém, chladném a tmavém místě mimo dosah dětí. Nevhodné pro těhotné, kojící ženy a děti. Spermidin pochází z pšeničných klíčků, proto všechny výrobky spermidineLIFE® obsahují lepek a nejsou vhodné pro celiaky.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Eva Boušková
odborná konzultace poporodní péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny