Fridababy Grow-With-Me sada tréninkových zubních kartáčků

Unikátní sada 2 kartáčků, která podpoří správné návyky pro čištění zoubků od 6 do 18 měsíců. Tréninkový kousací zubní kartáček pro miminka od 6 měsíců trojstrannou hlavici s bodlinkami pro masáž dásní při prořezávání zoubků. První zubní kartáček pro batolata od 18 měsíců má rukojeť, která se skvěle drží v malé ručičce. Trojstranná hlavice s jemnými vlákny umožňuje snadné čištění zoubků ze 3 stran jedním tahem. Kompletní popis
299,00 Kč/1 ks
Skladem > 5 ks
Ihned na
Značka: Frida
Kód zboží: FRI27
Popis

Fridababy Grow-With-Me sada tréninkových zubních kartáčků

Budovat návyky pravidelné ústní hygieny a čištění zubů je nyní ještě snadnější. Díky Fridababy Grow-With-Me bude vaše děťátko během chvíle připraveno do velké (čistící) ligy! Unikátní sada tréninkových zubních kartáčků obsahuje dva manuální zubní kartáčky podporující samostatnost při čištění zubů.

Tréninkový zubní kartáček pro miminka – ideální jako náhrada či doplněk klasického prsťáčku v období od 6 měsíců věku. Trojúhelníková hlavice se silikonovými vlákny jemně masíruje zuby i citlivé dásně ze všech stran najednou. Odnímatelná zarážka pomáhá zabránit tomu, aby se kartáček dostal příliš daleko do úst.

Tréninkový zubní kartáček pro batolata – o úroveň výše – je vhodný, když má vaše děťátko již více zubů, v období cca od 18 měsíců. Unikátní 3D hlavice kartáčku má vlákna osazena do tvaru písmene V a díky tomu efektivně vyčistí 3 strany zubu jedním tahem. Rychle a efektivně, bez zbytečného křiku.

SNADNÉ DRŽENÍ: Oba zubní kartáčky mají měkkou, snadno uchopitelnou silikonovou rukojeť a jsou vhodné pro malé dětské ručičky.

INDIKÁTOR VÝMĚNY: Modrá vlákna u zubního kartáčku pro batolata postupně blednou, a tak ukazují, kdy je potřeba kartáček vyměnit.

BEZPEČNOST: Neobsahují latex ani BPA

BALENÍ OBSAHUJE: 2 zubní kartáčky + 1 zarážka

Dítě s kartáčkem musí být pod dohledem dospělých. Výrobek není hračka ani kousátko. Před použitím umyjte a po každém použití důkladně opláchněte. Při prvních známkách opotřebení vláken kartáček vyměňte. Zubní lékaři doporučují výměnu zubního kartáčku každé 3 měsíce. Neobsahuje latex a BPA.

Značka Fridababy nabízí praktické, jednoduché a inteligentní pomůcky pro děti a rodiče, které zjednodušují život novopečeným rodičům. Za vývojem produktů stojí švédští odborníci a rodiče, kteří kladou důraz především na 100% bezpečnost, efektivní účinek a prémiovou kvalitu materiálů.
Manuál
Příručka pro mámu a tátu - zobrazit
Frida katalog - zobrazit
Hodnocení
5
Ohodnotit
38
6
1
0
0
Hodnotilo 45 uživatelů.

Vaše hodnocení

Řadit podle:
Zatím nepoužito
— 9. 1. 2024
Ověřené hodnocení ?
Pro malou 9m úplně skvělé
— 4. 6. 2023
Ověřené hodnocení ?
Oceňuji zarážku proti zastrčení do krku.
— 8. 11. 2022
Ověřené hodnocení ?

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny