SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Vážení zákazníci,

prodejny PROFIMED jsou až do odvolání uzavřeny. Výjimkou je prodejna v ulici Ječná, která zůstává otevřena mimo víkendy od 8:00 do 18:30. Pro bezpečnost Vaši i našeho prodejního týmu jsme přijali zvýšená hygienická opatření v podobě eliminace front v prodejně (do prostorné prodejny vpouštíme maximálně dva zákazníky zároveň), vybavení personálu rouškami a rukavicemi a pravidelným omýváním madel dveří, platebního terminálu i podlahy antibakteriálními přípravky. 

Prosíme Vás, v samotném obchodě se i při větší objednávce zdržujte jen nezbytně nutnou dobu. Platby provádějte především platebními kartami.

Pokud jste si objednávku zaslali s vyzvednutím na nyní uzavřené prodejně, automaticky Vám prodlužujeme lhůtu k vyzvednutí. Stávající zásobovací nesnáze lze stále řešit pomocí našeho e-shopu. Volit i nadále můžete mezi objednávkou se zasláním na určitou adresu, nebo s vyzvednutím na prodejně (nepřerušený výdej je na pobočce Ječná).  

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 235 002 326, případně na chatu nebo v poradně na webu. 

Aktuální situaci sledujte na našem webu a sociálních sítích.

Těšíme se na vás i na brzké zlepšení situace.

Váš Profimed tým.