SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Zelený superhrdina


I když si po zimě konečně užíváme sluneční paprsky a radujeme se z přílivu energie a přírodní dávky vitamínu D, sluneční záření je bohužel dvojsečné a může mít na naši pleť velmi neblahý účinek. Zvlášť velkou zátěží je pro citlivou pleť vliv UVA a UVB paprsků. Pleť se stává citlivější, reaguje podrážděním, zarudnutím a může u ní docházet až k zánětlivým projevům. Díky tomuto záření vznikají pigmentové skvrny, akné a další neduhy spojené s hormonálními vlivy, stárnutím nebo citlivostí pokožky.

Bioaktivní zelený dermo krém Rosalique 3 v 1 díky faktoru SPF 50 před těmito vlivy pokožku chrání, zklidňuje ji a sjednocuje tón pleti. Jeho lehká konzistence pleť nezatěžuje ani neucpává póry, a proto je vhodný ke každodennímu použití jako ochranný krém proti slunci, báze pod make-up nebo korektor. Unikátní zelené mikrokapsle v přípravku obsahují velké množství ultra pigmentů, které okamžitě maskují zarudnutí a nedokonalosti pokožky. Zelená barva samotných mikrokapslí navíc zmírňuje zarudnutí.

Hlavní síla Rosalique 3 v 1 ovšem netkví pouze v rychlém krytí a sjednocení pleti. Díky speciálnímu složení bioaktivních látek a vitamínů totiž tento zelený krém při delším používání dokáže šetrně a efektivně zarudnutí a podráždění zklidnit. Protizánětlivý extrakt získaný z německého heřmánku snižuje zarudnutí a pomáhá regeneraci kůže. Přírodní vulkanický minerál zeolit absorbuje toxiny a kovy, jež pokožka vstřebává z okolního životního prostředí, a tišší nepříjemné svědění. Vitamín B5 obsažený v panthenolu zlepšuje hydrataci a urychluje hojení, zatímco vitamíny A, F a E obsažené v bambuckém másle upravují pH pokožky a starají se o její zjemnění, změkčení a hydrataci.

Tato bioaktivní síla si dokáže léčebně poradit i s metličkovými žilkami či se začervenalou kůží způsobenou rosaceou nebo projevy kuperózy.

 

Výzkumy prokázaly, že dlouhodobé denní užívání Rosalique 3 v 1 po dobu osmi týdnů přinese takto zasažené citlivé pleti úlevu v podobě viditelného snížení zarudnutí a hladší struktury.

Pro dosažení nejlepšího účinku stačí nanést malé množství přípravku (nejlépe štětcem) a jemně ho vetřít do pokožky. Tam, kde je pleť více červená, je potřeba nanést větší vrstvu.

Produkty
Rosalique 3 v 1 SPF 50, 30 ml
Rosalique 3 v 1 SPF 50, 30 ml
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 13 prodejnách.