SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

VIVAIODAYS – organická péče pro miminka a děti


VIVAIODAYS v sobě snoubí to nejlepší, co současné znalosti v oblasti přírodní kosmetiky nabízejí. Tradice celého světa kombinuje s tím nejdokonalejším zpracováním a dává tak vzniknout jedinečné přírodní kosmetice nejvyšší kvality, určené miminkům, dětem a té nejcitlivější pleti.

 

Marios Stamatelopoulos a Elina Lampaki, spoluzakladatelé značky, měli během společných vzdělávacích aktivit možnost procestovat skoro celý svět. Během pobytu na Borneu si všimli, že některé z okolo pobíhajících dětí mají na obličeji žlutou pastu. Dozvěděli se, že se jedná o tzv. „borak“, účinnou kombinaci léčivé kurkumy a dalších přírodních složek fungující jako ochrana před sluncem. 

V tu chvíli se zrodil nápad spojit další léčivé, několik století staré receptury z celého světa, s poznatky moderní vědy a vytvořit tak komplexní škálu jedinečných dětských přípravků.

Jako rodičům dvou malých dětí a také vzhledem ke společné 20leté praxi v oblasti kosmetické péče to oběma připadalo jako přesně ta cesta, kterou by se měli vydat.

 

 

VIVAIO

znamená „školka“ a má v italštině i češtině dva významy.

Je to místo, kde rostou mladé rostliny a také místo, kde se učí a rostou malé děti. 

VIVAIO přináší produkty založené na léčivých recepturách z celého světa. Je to jedinečná kosmetická péče obsahující vysoce kvalitní ingredience s nejvyšší možnou organickou integritou a je certifikovaná COSMOS ORGANIC - respektuje tedy práva zvířat, neobsahuje lepek a některé produkty jsou navíc veganské.

To, co VIVAIO dělá, dělá s láskou, a proto se rozhodli pracovat s lidmi, kteří sdílí jejich radost a nadšení a pomáhají společně budovat značku Vivaiodays.

Orestes Davias - lovec rostlin

Orestes, hlavní biolog VIVAIO, je odborníkem na všechny druhy rostlin. Je také vegetarián, novinář a badatel. Strávil nespočet hodin zkoumáním využití rostlin ve prospěch našeho zdraví a pohody. Oresta můžete potkat kdekoli na světě. Snaží se objevovat prospěšné látky a přírodní receptury, které tradiční kultury již po staletí používají k péči o jemnou pokožku těch nejmenších dětí.

Katerina Vasilatou - odbornice na složení přípravků

Katerina má za sebou dlouholetou praxi ve vývoji kvalitní přírodní kosmetiky pro jednu z nejvýznamnějších kosmetických společností. Je mistrem pro vývoj zdravých a účinných organických produktů. Ostatně, kdo by mohl být lepším odborníkem na dětskou organickou péči než nadšená expertka v oblasti homeopatie s dlouholetou zkušeností a zároveň maminka 3letých dvojčat?

 

SVĚT VIVAIO

  • inspirovaný světem našich nejmenších 
  • plný sofistikovaných ilustrací s mláďaty zvířat symbolizujícími místo původu - hlavní ingredience daného produktu
  • certifikovaně organický a bezpečný pro citlivou dětskou pokožku a vlásky 
  • balený s ohleduplností vůči přírodě - 100% recyklovatelné obaly z cukrové třtiny
  • plný lásky - z každého prodaného produktu plynou finanční prostředky studentům, kteří si náklady na školní docházku nemohou dovolit