Doprava zdarma
Doprava zdarma

SWISSDENT GENTLE ft. MAISON MOLLERUS

Geniální propojení dvou luxusních značek vyráběných ve Švýcarsku: kosmetická taštička MAISON MOLLERUS v exkluzivní stříbrné edici vytvořená pouze pro SWISSDENT a jemnou bělicí zubní pastu SWISSDENT GENTLE se zubním kartáčkem SWISSDENT GENTLE Extra Soft. Kompletní popis
2 199,00 Kč/1 ks
Není skladem pro nákup online, k zakoupení na prodejně
Ihned na
Značka: Swissdent
Kód zboží: 19028
Popis

SWISSDENT GENTLE ft. MAISON MOLLERUS

Produkty SWISSDENT jsou uloženy v luxusní taštičce MAISON MOLLERUS, tradiční švýcarské značky kožených kabelek, zavazadel a doplňků.
Ať už jako kosmetická taštička nebo pouzdro do kabelky pro denní nezbytnosti – klasická, elegantní a prvotřídně řemeslně provedená. Zhotovena je z ručně vyráběného potahovaného plátna VINERUS s podšívkou ze sametové textilie připomínající Alcantaru. Luxusní detail tvoří propracovaný stříbrný zip.

A díky spolupráci značek SWISSDENT a MAISON MOLLERUS získáte v hodnotě taštičky (99 CHF) zubní pastu a kartáček zdarma.

SWISSDENT GENTLE vysoce šetrná zubní pasta je určena pro ohleduplné čištění a šetrné bělení citlivých zubů. Obsahuje přírodní enzymy pro odstranění zubního plaku a vitamín E, který pečuje o dásně.

Zubní kartáček SWISSDENT GENTLE patentovaný zástřih vláken SWISSDENT kartáčku dokonale kopíruje tvar každého zubu. Malá hlavice dosáhne do všech míst v ústech a zajistí 100% vyčištění i těžko dostupných ploch. Extra jemná vlákna kartáčku se hodí pro čištění citlivých zubů a dásní.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny