Kosmetické nástroje

Povolení pinzety

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda se pinzety Tweezerman nepovolí jako normální pinzety? Obyčejné, co mám doma na obočí, se mi vždy po čase povolí a nechytají.

Děkuji.

P
Petra S. ‒ 02. 09. 2016
Kosmetické nástroje
Sdílet na

Dobrý den, Petro,

nemusíte se bát, pinzety Tweezerman nejsou jako obyčejné pinzety a svědčí o tom i mnoho významných ocenění, která za více než 30 let od jejich uvedení do prodeje, získaly. Pinzety Tweezerman jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, která má ideální vlastnosti pro jejich použití - ideální pružnost a tenzi, která zůstává zachována po dobu životnosti pinzety (pokud se ovšem nezmění záměrně odtažením ramen pinzety od sebe). Navíc jsou ramena pinzety svařena unikátní tříbodovou technologií (na rozdíl od dvou svárů běžných pinzet) – to zaručuje trvanlivost tenze pinzety. 

Pinzeta Tweezerman byla mnohokrát okopírována, nikdy však nebyla zkopírována bezchybná kvalita. Kosmetické nástroje Tweezerman se proto staly volbou světově známých vizážistů, modelek, celebrit a profesionálů.

Pinzety Tweezerman mají navíc ručně broušený hrot, který zachytí a vytrhne každý chloupek - je ale třeba pinzetu chránit před pádem a používat ji opravdu pouze k vytrhávání chloupků. Pravidelné odmaštění a dezinfekce hrotu (např. alkoholem) zaručí, že pinzeta bude fungovat bezchybně. Po několika letech, kdy se pinzeta může ztupit, ji můžete nechat přebrousit v brusičství, které tyto služby nabízí.

Tým Profimed

Doporučené produkty

Skladem > 5 ks
Ihned na
Na prodejnách
Ihned na

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny