OralB 100 dní new
Doprava zdarma
Oral-B Genius 10000 Orchid Purple elektrický kartáček
Doprava zdarma

Oral-B Genius 10000 Orchid Purple elektrický kartáček

Nejnovější Oral B Genius 10000 je opatřen technologií detekce polohy, která sleduje pohyb zubního kartáčku v ústech a zároveň umí rozpoznat obraz pomocí kamery smart telefonu. Dokáže tak sledovat které části chrupu jsou již vyčištěné a které ne. Kompletní popis

Kupte vybrané produkty Oral-B a získejte zpět až 800 Kč! Vice informací.

5 199,00 Kč/1 ks
Skladem > 5 ks
Ihned na
Značka: Oral-B
Kód zboží: OBGEN10000
Popis
Odborníci na ústní hygienu z Oral-B přichází na trh s šikovným modelem Genius 10000, jenž se stane vaším nejlepším pomocníkem při péči o čistotu a vitalitu vašeho chrupu a dásní. Tento rotační kartáček se může pochlubit 48 000 pulzy a 10 500 oscilacemi za minutu, což jsou hodnoty, které přímo zaručují vynikající výsledky. Baterie při plném nabití vydrží až 2 týdny v provozu, a tak se nemusíte bát, že by se vám kartáček po několika použitích vybil.

To, že funkce a možnosti tohoto modelu daleko přesahují schopnosti konvenčních kartáčků, jasně naznačuje možnost připojení k mobilnímu telefonu pomocí rozhraní Bluetooth a aplikace Oral-B. Díky této aplikaci budete moci využívat možností pokročilé diagnostiky čištění, jako je například funkce pozičního čištění nebo senzor tlaku.

Prémiové balení
Za zmínku jistě také stojí bohatá sada příslušenství. V balení naleznete kromě samotného kartáčku a čistící hlavice také další hlavici, které můžete dle potřeby a jejich vlastností střídat. Dále jistě využijete praktické cestovní pouzdro, které vám umožní kartáček nabíjet i na cestách, nebo držák na telefon pro snadné upevnění telefonu na koupelnové zrcadlo.
Hodnocení
3
Ohodnotit
0
1
0
1
0
Hodnotili 2 uživatelé.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny