OralB 100 dní new
Doprava zdarma
Oral-B Genius 10000 Orchid Purple elektrický kartáček
Doprava zdarma

Oral-B Genius 10000 Orchid Purple elektrický kartáček

Nejnovější Oral B Genius 10000 je opatřen technologií detekce polohy, která sleduje pohyb zubního kartáčku v ústech a zároveň umí rozpoznat obraz pomocí kamery smart telefonu. Dokáže tak sledovat které části chrupu jsou již vyčištěné a které ne. Kompletní popis

Koupí získáváte záruku 100 dní vrácení peněz (pravidla zde)!

5 199,00 Kč/1 ks
Skladem 5 ks
Ihned na
Značka: Oral-B
Kód zboží: OBGEN10000
Popis
Odborníci na ústní hygienu z Oral-B přichází na trh s šikovným modelem Genius 10000, jenž se stane vaším nejlepším pomocníkem při péči o čistotu a vitalitu vašeho chrupu a dásní. Tento rotační kartáček se může pochlubit 48 000 pulzy a 10 500 oscilacemi za minutu, což jsou hodnoty, které přímo zaručují vynikající výsledky. Baterie při plném nabití vydrží až 2 týdny v provozu, a tak se nemusíte bát, že by se vám kartáček po několika použitích vybil.

To, že funkce a možnosti tohoto modelu daleko přesahují schopnosti konvenčních kartáčků, jasně naznačuje možnost připojení k mobilnímu telefonu pomocí rozhraní Bluetooth a aplikace Oral-B. Díky této aplikaci budete moci využívat možností pokročilé diagnostiky čištění, jako je například funkce pozičního čištění nebo senzor tlaku.

Prémiové balení
Za zmínku jistě také stojí bohatá sada příslušenství. V balení naleznete kromě samotného kartáčku a čistící hlavice také další hlavici, které můžete dle potřeby a jejich vlastností střídat. Dále jistě využijete praktické cestovní pouzdro, které vám umožní kartáček nabíjet i na cestách, nebo držák na telefon pro snadné upevnění telefonu na koupelnové zrcadlo.
Hodnocení
3
Ohodnotit
0
1
0
1
0
Hodnotili 2 uživatelé.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny