Doprava zdarma
Deppeler Micro Apical Endo set Style Italiano Endodontics, 5 nástrojů v kazetě
Deppeler Micro Apical Endo set Style Italiano Endodontics, 5 nástrojů v kazetě
Doprava zdarma

Deppeler Micro Apical Endo set Style Italiano Endodontics, 5 nástrojů v kazetě

Endochirurgická souprava Micro Apical byla navržena ve spolupráci se skupinou Style Italiano Endodontics. Skládá se pouze z pěti nástrojů, které uspokojí všechny požadavky klinického lékaře pro apikální mikrochirurgii. Kompletní popis
Produkt je pouze pro klienty velkoobchodu
Značka: Deppeler
Kód zboží: KITSIEFG
Popis

Endochirurgická souprava Micro Apical byla navržena ve spolupráci se skupinou Style Italiano Endodontics. Skládá se pouze z pěti nástrojů, které uspokojí všechny požadavky klinického lékaře pro apikální mikrochirurgii.  V kazetě najdete nástroje: SIE1, SIE2, SIE3, VA10, VA21 v kazetě CLEANextB05 - vše sterilizovatelné při teplotě 134 ° C.


 • Oboustranně zakřivené raspatorium ve dvou různých velikostech na jednom nástroji je používáno pro odklopení periostu bez poškození tkání. Dvojí zaúhlení krčku nástroje umožňuje perfektní kontakt pro odklopení periostálního laloku. Žádné další pravostranné ani levostranné nástroje nejsou potřeba.

 • Chirurgická oboustranná kyreta je tvarovaná jako exkavátor, avšak s výraznějšími ostrými pracovními hranami, které napomáhají rychlému a efektivnímu odstranění ložiska.

 • Zlatý standart. Z jedné strany úzké lomené hladítko pro aplikaci výplňového materiálu, z druhé strany tvar kuličky pro první adaptaci materiálu.

 • Opravdu inovativní nástroj: z jedné strany úzká a hrotem zakončená sonda délky 4 mm, která je důležitá pro správnou detekci kanálků po apikální resekci. Tato flexibilní sonda umožňuje operatérovi jednoduchou detekci kanálků a istmu. Opačnou delší stranou nástroje je cpátko s rovným čelem a zaoblenými hranami, které se inverzně zužuje, aby při vyjímání nástroje nedošlo i k vyjmutí výplňového materiálu. Jeho délka je 6 mm a je ideální pro delší a rovné kanálky.

 • Oboustranné cpátko o stejném průměru, ale s různou délkou. Cpátka mají inovativní design, který byl popsán výše, rovné čelo se zaoblenými hranami a inverzní zúžení. Tyto dvě různé délky doplňují celkově 3 cpátka v sadě. Pro specialisty v retrográdním plnění reprezentují nejcitlivější součást sady Micro Apical Surgery.
 • Hodnocení
  Produkt ještě nebyl hodnocen
  Hodnotit

  Potřebujete poradit?

  Napište našim odborníkům
  MUDr. Alena Krugová
  odborná konzultace dentální péče
  Lucie Vokůrková
  odborná konzultace dentální péče
  Valentyna Nikolenko
  odborná konzultace doplňků stravy
  Dostupnost na prodejnách
  Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
  Adresa
  Telefon
  Email
  Google Maps Detail prodejny