Corega čisticí tablety Pro Cleanser Orthodontics, 30 ks

Čisticí tablety Corega Pro Cleanser Orthodontics pomáhají odstraňovat skvrny a nežádoucí zabarvení na snímacích rovnátkách, neviditelných rovnátkách, sportovní chráničích, noční chráničích a formách na bělení a tím je udržují čisté a bezpečné. Kompletní popis
5,47 Kč/1 ks
Skladem > 5 ks
Ihned na
Značka: Corega
Kód zboží: COR6129094

Vaše časté dotazy

Popis

Corega čisticí tablety Pro Cleanser Orthodontic

Pro každodenní hygienickou péči o ortodontická snímací rovnátka použijte Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety. Jemné a neabrazivní složení ničí 99,9 %* bakterií a pomáhá odstranit skvrny a nežádoucí zabarvení. Technologie Crystal Clear pomůže udržet neviditelná rovnátka, snímací udržovací rovnátka, sportovní chrániče, běžné ústní chrániče, noční chrániče čisté a průhledné.

Obsah: 30 ks
Složení
Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Potassium Caroate (Potassium Monopersulfate), Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose Gum, Sodium Nitrite, CI 42090, CI 73015.
Použití
Vložte jednu tabletu Corega do dostatečného množství velmi teplé (ne horké) vody, které bude stačit na ponoření ortodontické pomůcky. Namáčejte 3–5 minut. Pro dosažení lepšího výsledku dočistěte za pomoci měkkého zubního kartáčku. Zbylý roztok po použití ihned vylejte. Pomůcku/ rovnátka dobře opláchněte pod tekoucí vodou.
Hodnocení
5
Ohodnotit
3
1
0
0
0
Hodnotili 4 uživatelé.

Vybrané dotazy a články

zubní náhrada

Dobrý den, mám zubní náhradu z kovu a umělé hmoty a nevím jak ji čistit. Existuje nějaký preparát,který vyčistí a nepoškodí? Děkuji za odpověď.
Vladimír
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny