Bob a Bobek dárková sada - Velká zubní sada pro nejmenší s červeným sonickým kartáčkem

Bob a Bobek velká zubní sada pro nejmenší: Vstávat a Čistit! Sada pro dětskou dentální péči obsahuje sonický zubní kartáček, praktický kelímek, mezizubní kartáček, bonusový manuální zubní kartáček pro rodiče. K tomu všemu přidáváme Bob a Bobek zubní pastu, abychom zajistili úplnou péči mléčných zoubků vašich nejmenších od 0 do 6 let. Uvnitř krabice čeká malý plyšový králíček jako krásný dárek, který potěší. Zda je to Bob, nebo Bobek, záleží na vás a vašem malém rošťákovi. Kompletní popis
759,00 Kč/1 ks
Skladem > 5 ks
Ihned na
Značka: Bob & Bobek
Kód zboží: TBOBKRAB2023RED
Popis
BOB A BOBEK BABY sonický zubní kartáček pro děti 0–6 let
Motivační zubní kartáček pro péči o první zoubky byl navržen ve spolupráci se zubními lékaři. Extra jemná vlákna v malé čisticí hlavici vyvíjejí 17 tis. kmitů za minutu a čištění je díky tomu šetrné, ale efektivní. Podsvícená hlavice pomáhá jak orientaci v ústech, tak děti baví a pozitivně motivuje. Bateriový kartáček je vybavený dvouminutovým časovačem pro správnou dobu čištění a v balení jsou dvě náhradní hlavice.

BOB A BOBEK ZUBNÍ PASTA pro děti 0–6 let
Moderní zubní pasta s příchutí malin a jahod pro péči o první zoubky. Odpovídá nejmodernějším doporučením evropské stomatologické asociace. Proti kazu a pro zdravé dásně obsahuje doporučenou dávku fluoridů, kokosový olej, vitamín E a betaglukany.

KELÍMEK s Bobem a Bobkem
Vstávat a čistit! A pak místo do klobouku šup do kelímku. Pro odložení zubního kartáčku, zubní pasty a mini flosseru pro čištění mezi zuby.

SPRÁVNÝ NÁVYK 5+
Péči o mezizubní prostory doporučují zubní lékaři již od okamžiku, kdy se první zoubky začnou mezi sebou dotýkat. Vyzkoušejte snadné a efektivní čištění s přiloženým TePe Mini Flosserem.

PLYŠOVÝ KRÁLÍČEK
(nemůže chybět) Dárková sada pro děti jen s obrázky? Vyloučeno! Uvnitř krabice najdete malého plyšového králíčka jako dárek. Jestli je to Bob, nebo Bobek, je na vás.

MALÝ DÁREK PRO RODIČE
(učíme se čistit s maminkou a tatínkem) Zubní kartáčky švédské značky TePe najdete v koupelnách zubních lékařů a také v našem balíčku. Náš kartáček je sladěný s motivem Boba a Bobka, aby mohl sloužit ke společnému příkladnému čištění zubů. Přejeme jen ty nejlepší výsledky!
Složení
Obsah sady: 1ks Sonický zubní kartáček pro první zoubky s LED podsvícením. (červený TBRH2022) 1ks Zubní pasta pro nejmenší s Bobem a Bobkem. (BOBZB) 1ks Kelímek s obrázkem Bob a Bobek. (různé barvy KELxxxBOB) 1ks Malý plyšový králíček (BOBKRALIK) 1ks TePe Mini Flosser pro mezizubní čištění. (622553V) 1ks Manuální kartáček TePe pro rodiče. (Select Extra Soft různé barvy 322687S) Uvedené fotografie jsou ilustrativní, balení může obsahovat i jinou barvu kelímku a kartáčku.
Hodnocení
5
Ohodnotit
30
1
1
0
0
Hodnotilo 32 uživatelů.

Vaše hodnocení

Sada velmi milá a praktická, zakoupeno pro vnoučata - dvojčata.
— 7. 12. 2023
Ověřené hodnocení ?

Vybrané dotazy a články

Elektrický kartáček pro dítě

Dobrý den, mohu Vás poprosit o doporučení elektrického kartáčku pro 4 létě dítě. Děkuji S pozdravem
Ivana

Detska sklovina

Krásný dobrý den, chtěla bych Vas moc požádat o radu. Dcera rok u čištění hysterie. Takze nejspíše čistíme málo, špatně. Já nevím. Do toho přes den občas skřípe zubama a dolní okraje má ulam...
kata.abrahamova@seznam.cz
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny