BioGaia ProDentis orální probiotikum pro děti, 20 pastilek

BioGaia ProDentis orální probiotikum pro děti, 20 pastilek

Unikátní doplněk stravy s klinicky ověřenými přírodními probiotiky L. reuteri Prodentis, které pomáhají obnovovat přirozenou mikrobiální rovnováhu v ústech a podporují celkové zdraví. Kompletní popis
16,45 Kč/1 ks
Skladem > 5 ks
Ihned na
Značka: Biogaia
Kód zboží: BIOGKIDS

Vaše časté dotazy

Popis

BioGaia ProDentis orální probiotikum pro děti

Unikátní doplněk stravy pro péči o ústní mikrobiotu, zuby a dásně obsahující živé bakterie Limosilactobacillus reuteri Prodentis®, které pomáhají doplňovat prospěšné bakterie v dutině ústní. Díky jablečné příchuti jsou přijatelné i pro menší děti. Každá pastilka obsahuje 200 mil. živých bakterií Limosilactobacillus reuteri Prodentis® (kombinace L. reuteri DSM 17938 a L. reuteri ATCC PTA 5289).

  • Jemná jablečná příchuť
  • Pohodlné podávání – kdekoliv a kdykoliv bez nutností zapíjení
  • Obsahují bakterie 100% přírodního původu
  • Pro děti od 3 let, pro těhotné i kojící ženy
  • Bez zbytkového množství bílkoviny kravského mléka nebo laktózy, bez lepku
Doporučení:
Orální probiotika BioGaia ProDentis doporučujeme užívat pro podporu vyvážené mikroflóry v ústech, jako prevenci vzniku zubního kazu, při citlivých dásních se sklonem ke krvácení, jako podpůrný prostředek při léčbě paradentózy či v období snížené imunity organismu (v důsledku stresu či různých onemocnění).

Dávkování:
Užívejte 1-2 pastilky denně, nejlépe po vyčištění zubů. Pastilky nechte volně rozpustit v ústech. Vhodné i pro dlouhodobé užívání.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Vzhledem k obsahu sladidel může mít nadměrná konzumace projímavý účinek. Není určeno pro děti do 3 let věku. Konzumace potravin obsahujících Isomalt a sukralosu místo cukru přispívá k zachování mineralizace zubů.

Obsah: 20 pastilek
Složení
Plnidlo (isomalt), sladidlo (xylitol), příchutě, L. reuteri DSM17938 a L. reuteri ATCC PTA 5289 (L. reuteri Prodentis®) a látka zvýrazňující chuť (kyselina citronová).
Hodnocení
5
Ohodnotit
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 uživatel.
Doporučené produkty

Vybrané dotazy a články

Hnědý povlak

Dceři (9 let) se na zubech tvoří hnědé flíčky. Dle naší zubařky se jedná o pigment z jídla, který se jí dělá na zubech, protože má hrubší sklovinu. V tuto chvíli se nedá dělat nic víc než do...
Tereza
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny