SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
akce
Waterpik ústní sprcha Ultra WP100E
Waterpik ústní sprcha Ultra WP100EWaterpik ústní sprcha Ultra WP100EWaterpik ústní sprcha Ultra WP100EWaterpik ústní sprcha Ultra WP100EWaterpik ústní sprcha Ultra WP100EWaterpik ústní sprcha Ultra WP100E

Waterpik ústní sprcha Ultra WP100E

Ústní sprcha pro celou rodinu s tichým provozem a maximální výbavou trysek v základní výbavě. Desetistupňová regulace tlaku vody umožní pohodlné využití jak v běžném režimu, tak při léčbě zánětů či parodontitidy.
Kompletní popis
Skladem více než 5 ks
2 999 Kčvčetně DPH
Kód zboží:
WP100E
Značka:
Waterpik
Popis
Ústní sprcha pro celou rodinu s tichým provozem a maximální výbavou trysek v základní výbavě. Desetistupňová regulace tlaku vody umožní pohodlné využití jak v běžném režimu, tak při léčbě zánětů či parodontitidy.
Výsledky jednoznačně prokázaly výrazný léčebný efekt se snížením příznaků gingivitidy (zánětů dásní), při použití ústních sprch v kombinaci s ústní vodou obsahující chlorhexidin. Irigace zvýší přísun antibakteriálních roztoků do problematických míst a účinně eliminuje bakteriální povlak - tzv. plak. Další velmi významnou vlastností sprch je jejich masážní účinek. Proud vody tryská totiž v krátkých pulsacích (1200 za minutu), které stimulují a masírují dásně - krevní oběh je tak optimalizován. Výsledkem je pak zesílení a zpevnění dásní. Zdravé dásně jsou více odolné vzniku povlaku a zánětu.
K irigátorům Waterpik se dodávají speciální trysky s gumovou špičkou pro jemné výplachy parodontálních chobotů.
Regulátor tlaku je umístěn na těle přístroje a je desetistupňový. Na rukojet je řepínač pro přerušení proudu vody. Odnímatelná nádrž je opatřena víkem, které je otevírací a slouží jako zásobník trysek. Přístroj je vybaven klasickými tryskami (2x), ortodontickou tryskou na čištění rovnátek (1x), tryskou na čištění povrchu jazyka ve tvaru lžičky (1x), tryskou Pik Pocket určenou po výplachy parodontálních chobotů (1x), tryskou Plaque Seeker se třemi svazky soft vláken z nylonu (1x) a tryskou ve tvaru zubního kartáčku, která zároveň čistí a oplachuje (1x).
Technické údaje:
Výkonější a tišší motor, 220 – 240 V, 50/60 Hz, 7 W, 1.200 pulzací/minutu. Tlak vody lze regulovat od 5 do 90 psi. Pro přirovnání, obvyklý tlak v kohoutku se pohybuje mezi 45 - 60 psi. 1 psi lze přepočíst jako 0,0689 bar.
Modrá nádrž s víkem: objem 600 ml. Váha: 1,2 kg. Rozměry v cm: 14,5 x 12,0 x 20,0 (š x h x v), délka elektrokabelu: 130 cm, délka kabelu pro přívod vody do trysky: 82 cm. Certifikát TÜV a GS, CE. 2 roky záruky.
Něco více o ústních sprchách:
Čištění:
Všechny ústní irigátory by měly procházet pravidelnou hygienou a dekalcifikací. Pro tyto účely je vhodný přípravek Redesept. Doporučuje se provádět dekalcifikaci v rozmezí 6 – 18 týdnů dle četnosti používání přístroje a tvrdosti vody. Čím je voda tvrdší, tím by se měl Redesept používat častěji.