Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
outlet - původní: 339,- sleva -20%
Outlet
Tweezerman Slant Extra přesná a odolná pinzeta v provedení mini

Tweezerman Slant Extra přesná a odolná pinzeta v provedení mini

1x
Revoluční novinka unikátní nerezová pinzeta Tweezerman Slant s převratnou "zlatou" povrchovou úpravou pro dokonalou přesnost a maximální odolnost.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
TW1281LLT
Značka:
Popis
Revoluční novinka unikátní nerezová pinzeta Tweezerman Slant s převratnou "zlatou" povrchovou úpravou pro dokonalou přesnost a maximální odolnost. Technologie povrchové úpravy „zlatým“ a extrémně odolným nitridem titanu (TNT GOLD) významně prodlužuje životnost nástrojů, ty jsou extrémně odolné vůči korozi a tření a připravené na častou sterilizaci. Jedná se o moderní metodu pokovení nanesením tenké vrstvy kovu odpařením z pevné fáze (PVD), která nahrazuje dříve používané povrchové úpravy pomocí elektrolýzy, často znečišťující životní prostředí. Ručně broušené šikmé hroty pinzety Slant jsou extra tenké a díky tomu také dokonale přesné.
Doporučení: Chraňte pinzetu před pádem, hrot pinzety chraňte ochranným plastovým čepečkem. Po každém použití hrot pinzety očistěte dezinfekčním přípravkem. Vhodná pro dezinfekci a sterilizaci v autoklávu a ošetření dezinfekčními přípravky na bázi vody.

Délka pinzety Slant MINI je 7 cm.
Hodnocení
5

Hodnotil 1 uživatel.
1
0
0
0
0