SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Tisserand Lime Organic esenciální olej limetka, 9 ml

Tisserand Lime Organic esenciální olej limetka, 9 ml

Citrus aurantifolia (lat.), Lime (ang.), organický
Není skladem pro nákup online
Můžete mít ihned na 12 prodejnách. Zjistit dostupnost
319 Kč včetně DPH
Kód zboží:
EO149
Značka:
Popis
Citrus aurantifolia (lat.), Lime (ang.), organický
Povzbuzující, oživující a stimulující účinky limetky pěstované v jižní Africe se využívají pro vaporizaci - osvěží a oživí vzduch v místnosti. Hořkosladké aroma limetky navrací sílu a povzbuzuje smysly. Doporučuje se mísit s olejem ze šalvěje, levandule či santalového dřeva.
Obsah: 9 ml
Upozornění: Jen pro vnější použití! Neaplikujte neředěný roztok přímo na pokožku. Vyhněte se kontaktu s očima. Udržujte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 1 roku.
Tento olej prošel náročným hodnocením podle požadavků britské organizace Soil Association Certification, která má jedny z nejpřísnějších požadavků na bio kosmetiku vůbec. Tento esenciální olej tak může být označovány slovem „ORGANIC“ a používat logo Soil Association. Díky tomuto označení je spotřebitel okamžitě informován o tom, že produkt neobsahuje škodlivé látky jako parabeny, ftaláty, SLS, syntetické vůně a geneticky modifikované složky. Rostliny, ze kterých je certifikovaný olej Tisserand získáván, jsou pěstovány na biofarmách, kde je zakázáno používat pesticidy, syntetická hnojiva a geneticky modifikované látky. Aby mohl kosmetický výrobek užívat označení ORGANIC, musí obsahovat minimálně 95% podíl organických složek ekologického původu. Srovnatelné požadavky na bio kosmetiku má francouzský Ecocert či německý BDIH.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit