Tisserand Lemon Tea Tree Organic esenciální olej, 9 ml

Leptospermum petersonii (lat.), organicky pěstovaný, listy Kompletní popis
2 655,56 Kč/100 ml
Není skladem pro nákup online, k zakoupení na prodejně
Ihned na
Značka: Tisserand
Kód zboží: EO247
Popis
Leptospermum petersonii (lat.), organicky pěstovaný, listy
Osvěžující, posilující a antibakteriální olej s intenzivním ovocným aroma, vhodný k hlubokému čištění pleti. Olej je extrahován z listů bylin rostoucích v Jižní Africe. Vhodný v kombinaci s cypřišem, jalovcem a rozmarýnem.
Obsah: 9ml. Upozornění: Jen pro vnější použití! Neaplikujte neředěný roztok přímo na pokožku. Chraňte před dětmi. Vyhněte se kontaktu s s citlivými místy těla, např. očima. Uchovávejte v chladnu.
Tento olej prošel náročným hodnocením podle požadavků britské organizace Soil Association Certification, která má jedny z nejpřísnějších požadavků na bio kosmetiku vůbec. Tento esenciální olej tak může být označovány slovem „ORGANIC“ a používat logo Soil Association. Díky tomuto označení je spotřebitel okamžitě informován o tom, že produkt neobsahuje škodlivé látky jako parabeny, ftaláty, SLS, syntetické vůně a geneticky modifikované složky. Rostliny, ze kterých je certifikovaný olej Tisserand získáván, jsou pěstovány na biofarmách, kde je zakázáno používat pesticidy, syntetická hnojiva a geneticky modifikované látky. Aby mohl kosmetický výrobek užívat označení ORGANIC, musí obsahovat minimálně 95% podíl organických složek ekologického původu. Srovnatelné požadavky na bio kosmetiku má francouzský Ecocert či německý BDIH.
Hodnocení
5
Ohodnotit
5
1
0
0
0
Hodnotilo 6 uživatelů.
Doporučené produkty

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny