Terranova Probiotický komplex s prebiotiky

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Skladem 5 ks
Ihned na
Značka: Terranova
Kód zboží: TN0738
Popis
• proti trávicím problémům: nadýmání, intolerance potravin, problémy s vyprazdňováním
• proti problémům s trávením během cestování
• posiluje imunitu
• snižuje hladinu cholesterolu
• obnovuje optimální střevní mikroflóru po léčbě antibiotiky

Co jsou probiotika?
Lidský trávicí trakt je osídlen asi 100 biliony bakterií (400 různých druhů), což je 10krát víc než počet buněk v lidském těle. Největší koncentrace těchto bakterií je ve střevě. Úloha mikroorganismů v zažívacím traktu ještě není plně pochopena, jsou však známy jejich dvě základní funkce – podílejí se na trávení a chrání jedince (hostitele) před infekcemi.
I malé změny v rovnováze mezi hostitelem a mikrobiální komunitou souvisejí s řadou zdravotních problémů a onemocnění. U dětí i dospělých se doporučuje podávat živé, zdraví prospěšné mikroorganismy – probiotika společně s prebiotiky. Aby probiotické bakterie (probiotika) mohly ve střevním traktu člověka přežívat a optimálně se rozmnožovat, potřebují k tomu nestravitelné potravinové látky – vlákninu (prebiotika). Proto se probiotika podávají zároveň s prebiotiky. Zdravá střevní mikroflóra nejen příznivě ovlivňuje trávení, ale posiluje i celkovou imunitu jedince.

Proč se probiotika společnosti Terranova liší od ostatních produktů?
Pověst: Společnost Terranova používá výhradně prémiové probiotické kmeny z institutů Rosell a CHR Hansen, dvou nejvýznamnějších dodavatelů na světě.
Rozmanitost a široké spektrum: jedna kapsle obsahuje 5 různých druhů probiotických kmenů:
• Lactobacillus plantarum
• Lactobacillus casei
• Lactobacillus rhamnosus
• Lactobacillus acidophilus
• Bifidobacterium lactis
Obsah: 3,4 miliardy mikroorganismů v jedné kapsli.
Životaschopnost: probiotické kmeny jsou odolné vůči žaludeční kyselině a žlučovým solím, dostanou se tedy do střeva živé.
Bezpečnost: probiotické kmeny Rosell byly vědecky zkoumány a klinicky testovány.
Účinnost: kapsle obsahují vedle živých kmenů bakterií také Magnifood komplex z fruktooligosacharidů (FOS).

Co jsou prebiotika?
Rozpustná vláknina – fruktooligosacharidy (FOS) neboli prebiotika, stimulují růst a aktivitu prospěšných bakterií (probiotik), regulují vylučování stolice a střevní flóru. Současně jsou nezbytné pro syntézu různých vitamínů, regulují hladinu glukózy, cholesterolu a triglyceridů v krvi. Významnými zdroji FOS jsou kořen rozchodnice, arabinogalaktan z modřínu a stabilizované rýžové otruby.

Patentovaný kmen. Jak to funguje?

Lactobacillus rhamnosus (Rosell 11)
Má schopnost udržovat zdravou střevní mikroflóru, inhibovat růst bakterie E. coli a zabraňovat jejímu přerůstání a tedy i průjmům.
Lactobacillus acidophilus (Rosell 52)
Zmírňuje příznaky intolerance laktózy a posiluje imunitní systém.
Lactobacillus casei (Rosell 215)
Mění složení a metabolismus střevní mikroflóry a podporuje imunitní systém.
Bifidobacterium lactis (CHR Hansen BB 12)
Posiluje imunitní odpověď po očkování u dospělých, zlepšuje vyprazdňování u starších pacientů, obnovuje střevní mikroflóru po antibiotické léčbě, snižuje trávicí problémy během cestování, snižuje riziko vzniku rotavirových průjmů a také respiračních onemocnění a infekcí.


Dávkování: 1 kapsle denně

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: jedna vegetariánská kapsle obsahuje: Probiotickou směs 188mg Lactobacillus plantarum Rosell-1012 1 miliarda CFU*** Lactobacillus casei Rosell-215 800 milionů CFU*** Lactobacillus rhamnosus Rosell-11 700 milionů CFU*** Lactobacillus acidophilus Rosell-52 500 milionů CFU*** Bifidobacterium lactis CHR Hansen BB-12 500 milionů CFU*** MAGNIFOOD KOMPLEX 125mg poskytuje Lopuch kořen (sušené mrazem) 75mg Červená řepa šťáva a listy ** (sušené mrazem) 25mg Stabilizované rýžové otruby 25mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 118mg Fruktooligosacharidy 100mg Modřín arabinogalaktan 50mg * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje. ***CFU – počet živých probiotických organismů (colony forming unit) v čase výroby. Obsahuje stopy sóji.
Hodnocení
5
Ohodnotit
7
0
0
0
0
Hodnotilo 7 uživatelů.

Vaše hodnocení

Řadit podle:
Opravdu fungují a efekt jde vidět hned
ZM — 22. 2. 2021
Je to teprve pár dnů, kdy přípravek užívám, nicméně oproti jiným přípravkům, z lékáren, kdy výsledek nebyl žádný, u tohoto je po pár dnech velké zlepšení zažívacích potíží, zklidnění, zmizela únava a nepříjemné pocity nevolnosti, nafouknutí.
— 12. 10. 2020
Doporučuji.
Veronika — 12. 6. 2019
Tento přípravek jsem koupila dceři - narušená střevní mikroflóra, kvasinková infekce. Stačilo jedno balení a vše je OK, doporučuji :).
Hana — 11. 6. 2019

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny