SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
TePe GOOD Compact soft zubní kartáček
TePe GOOD Compact soft zubní kartáček

TePe GOOD Compact soft zubní kartáček

1x
Tradiční zubní kartáček TePe GOOD Compact je vyrobený z materiálu získaného z udržitelného zdroje: rukojeť z 96% BIO plastu a jemná vlákna z ricinového oleje. Malá trojúhelníková hlavice snadno dosáhne všech míst v ústech a je osazena přírodními vlákny s lékaři doporučeným rovným zástřihem.
Skladem více než 5 ks
79 Kč včetně DPH
Kód zboží:
306685
Značka:
Popis
TePe GOOD Compact, kartáček s příjemnou a ergonomickou rukojetí z BIO plastu je určen pro starší děti i dospělé. Rukojeť je vyrobena z bio ethylenového kopolymeru polyethylenu získaného z cukrové třtiny. Cukrová třtina je materiálem, který se do roku obnoví a slouží opět k výrobě nového plastu. Bio polyethylen má pozitivní 95% uhlíkovou stopu, neboli životní cyklus takového výrobku má velmi malý, téměř zanedbatelný dopad na emise skleníkových pllynu a nepřispívá tak ke globálnímu oteplování.
Vlákna zubního kartáčku TePe GOOD Compact jsou vyrobena z bio polyamidu, dalšího 100% obnovitelného zdroje - ricinového oleje.


I obal kartáčku (blistr) je vyrobený z recyklovaného materiálu. Podkladový karton je z lepenky vyrobené bez použití chloru, průhledný plast je z recyklovaného PET materiálu.
Hodnocení
5

Hodnotil 1 uživatel.
1
0
0
0
0
Doporučené zboží