spermidineLIFE

Náš nejnovější produkt spermidineLIFE® Original 365+ je doplněk stravy vyrobený z přírodního extraktu pšeničných klíčků bohatých na spermidin, jenž podporuje obnovu tělesných buněk. Tento inovativní výrobek byl vyvinut po mnoha letech výzkumu ve spolupráci s prestižní Univerzitou ve Štýrském Hradci (Rakousko) a je klinicky testován.

Časem se naše tělo mění, ztrácí svůj mladistvý vzhled, energii a zdraví. Tuto změnu způsobuje zejména to, že naše buňky, kterou jsou nejmenšími stavebními jednotkami našeho těla, ztrácejí své funkce a postupně umírají. Jak stárneme, tvorba nových buněk a čištění starých buněk se zpomaluje a počet našich zdravých buněk se přirozeně snižuje.

Buňky jsou denně vystaveny různým vlivům, které je mohou poškodit. Hlavní roli zde hrají takzvané volné radikály, které v našem těle vznikají především kvůli nezdravému životnímu stylu. Naštěstí mají buňky schopnost poškození způsobené volnými radikály rozpoznat a neutralizovat. Poškozené části buňky se oddělí, aby se zabránilo jejich šíření. Tyto poškozené části buňky jsou pak považovány za "odpad", který se však může časem hromadit a stane se zátěží pro funkci celé buňky. To je jeden z hlavních mechanismů stárnutí.

Naštěstí existuje proces, kterým naše buňky mohou tento "odpad" recyklovat a využít k vytvoření energie. Tento proces se nazývá autofagie (z řeckého "sebejíst"). Autofagie je nezbytná pro ochranu před nemocemi a může být vyvolána například půstem, cvičením nebo některými látkami, jako je spermidin. Za výzkum autofagie byl japonský vědec Jošinori Ósumi v roce 2016 oceněn Nobelovou cenou za lékařství.

Půst (hladovění) je nejpřirozenější a nejefektivnější způsob, jak aktivovat tělu vlastní recyklační mechanismus zvaný autofagie. Když omezíme příjem potravy, naše buňky se spoléhají na alternativní zdroje energie, konkrétně na vlastní poškozené části buněk. Tyto poškozené části buněk jsou pak rozloženy a výsledkem je nově vygenerovaná energie. I když je půst prospěšný pro naše zdraví, může být těžké ho zařadit do našeho každodenního života. Je to výzva, která vyžaduje disciplínu, zvláště když se snažíme vyvážit sociální interakce, práci, volný čas a rodinný život.

Naštěstí existují přírodní látky, jako je spermidin, které nám mohou pomoci. Tyto látky mohou aktivovat proces obnovy buněk (autofagii), a to aniž bychom museli držet přísnou hladovku. To nám umožňuje využívat přínosy tohoto procesu a zároveň zachovat náš běžný životní styl.

Spermidin je přírodní látka, kterou najdeme v různém množství v ovoci, zelenině, mase, sýrech a dokonce i v našich buňkách. Avšak s přibývajícím věkem naše tělo produkuje méně spermidinu. Proto je důležité, abychom se během stárnutí věnovali jeho pravidelnému příjmu.

Biotechnologická společnost Longevity Labs+ byla založena ve Štyrském Hradci s cílem čelit výzvám souvisejícím s prodlužováním života, se kterými se potýkáme jak jako společnost, tak v našich rodinách. Jejich posláním je pomáhat lidem být co nejaktivnější v průběhu jejich prodlužujícího se života. Proto prozkoumali celou planetu, aby našli potraviny bohaté na spermidin, z nichž by mohli tento spermidin extrahovat a vytvořit tak řadu prémiových produktů spermidineLIFE®. Členové poradního výboru společnosti pocházejí z různých oblastí medicíny a výzkumu, patří do něj takové kapacity oboru jako David Sinclair, Lorenzo Galluzzi nebo Lars-Peter Kamolz.

Po letech výzkumu zjistili, že pšeničné klíčky jsou jedním z nejlepších zdrojů přirozeného spermidinu. Tyto klíčky jsou pečlivě testovány před i po unikátním patentovaném procesu extrakce, aby byla zajištěna vysoká kvalita. Získaný extrakt z pšeničných klíčků obsahuje koncentrovanou směs nazvanou CelVio Complex, která obsahuje mnoho prospěšných přírodních pšeničných látek, jako je spermidin, spermin, nenasycené mastné kyseliny a minerály.

 

Doplňky stravy spermidineLIFE® jsou navrženy tak, aby podporovaly přirozenou hladinu spermidinu v našem těle a udržovaly ji stabilní. Profimed nyní nabízí čtyři produkty Longevity Labs+ obsahující spermidin:

 

spermidineLIFE® Original 365+ je unikátní doplněk stravy, který se liší od ostatních extraktů z pšeničných klíčků. Důraz je kladen na obohacení spermidinu pomocí nového extrakčního procesu. Obsahuje přírodní spermidin z pšeničných klíčků ze střední Evropy a dodržuje nejvyšší standardy kvality. Obsahuje také zinek, který chrání buňky před oxidačním stresem a podporuje buněčnou obnovu v těle, a vitamín B1, který přispívá k normálnímu metabolismu. 

 

spermidineLIFE® Boost+ ve formě prášku poskytuje 3 mg přírodního spermidinu oproti 2 mg přírodního spermidinu ve spermidineLIFE® Original 365+ v denní dávce. Prášek lze snadno rozpustit v tekutině a vypít. Pro tento účel byla velikost částic jedinečného extraktu z pšeničných klíčků, CelVio Complex®, optimalizována pro nejlepší možnou rozpustnost a absorpci. 

 

Kromě spermidinu, zinku a thiaminu obsahuje přípravek spermidineLIFE® Immunity+ rovněž organický prášek z hub shiitake a vitamín C, které optimálně podporují buňky imunitního systému. 

 

spermidineLIFE® Memory+ obnovuje buňky pomocí osvědčené receptury spermidineLIFE® Original 365+. Obsahuje ale i doplňkové složky jako je železo, šafrán a brahmi, které podporují kognitivní funkce mozku jako je například paměť. 

FAQ

Co je spermidin? Odpovědi na otázky o vědě, autofagii, půstu a spermidinu.

Co je spermidin? Co je autofagie a jak ji můžu aktivovat? Zde najdete odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek o produktech spermidineLIFE®, výzkumu spermidinu a našich buňkách.

Buňky

Jak naše tělo stárne?

Lidské tělo časem stárne a ztrácí svou mladistvost, vitalitu a zdraví. Důvodem je především ztráta buněčných funkcí a pomalá, ale jistá buněčná smrt (apoptóza). V mládí jsou mrtvé buněčné složky tráveny a nahrazovány novými, čerstvými buněčnými složkami. Ve stáří však naše tělo tuto schopnost regenerace ztrácí.

Jak dochází k poškozování buněk?

Kvalita buněk se zhoršuje v nejrůznějších každodenních situacích. Jednou z hlavních příčin poškození buněk jsou volné radikály. Tyto volné radikály vznikají v našem organismu především v důsledku nezdravého životního stylu. Naše tělesné buňky však mají schopnost poškození způsobené volnými radikály rozpoznat a neutralizovat. Vadné části buňky se oddělí, aby se zabránilo jejich šíření. Tyto buněčné složky jsou pak považovány za „odpad“, který se však může časem hromadit a stane se zátěží pro funkci celé buňky. To je jeden z hlavních důvodů stárnutí.

Které špatné návyky zrychlují stárnutí?

Lidské tělo funguje jako drahé hodiny – velmi přesně, ale také citlivě. Zdravotní stav je ovlivněn jak naším životním stylem, tak našimi geny, a proces stárnutí našich buněk a těla urychluje mnoho různých faktorů:

  • Nevyvážená strava: Průmyslově zpracované potraviny s vysokým obsahem nasycených mastných kyselin a cukrů dodají tělu spoustu energie, ale energie v nich obsažená je pro naše buňky nekvalitní. To vede ke zbytečnému poškození buněk a orgánů, což může časem vést ke zrychlenému procesu stárnutí a řadě onemocnění.
  • Nedostatek cvičení: Příliš málo pohybu a stále sedavější životní styl snižují a přeměňují metabolismus v našem těle tak, že se energie spíše ukládá, než spaluje.
  • Trvale vysoká míra stresu (soukromého i pracovního): Nadměrná míra stresu vede dlouhodobě k přetěžování našich orgánů a imunitního systému. To snižuje schopnost našeho těla eliminovat postupně rostoucí poškození buněk a zabránit další degeneraci.
  • Nedostatek spánku: Nedostatek kvalitního spánku připravuje naše tělo o možnost vyrovnat se s každodenním stresem přes noc. Dochází tak k přetížení celého systému, snižuje se odolnost vůči stresu a dochází k oslabení celého organismu.
  • Nadměrná konzumace cigaret a alkoholu: Vysoká hladina volných radikálů způsobená konzumací cigaret a alkoholu poškozuje naše buňky zevnitř.
  • Nepravidelné nebo nulové intervaly půstu: Nulová nebo příliš nepravidelná období půstu snižují proces autofagie v našich buňkách, což vede k nedostatečné eliminaci vadných buněčných složek a nedokonalé obnově buněk.

Autofagie

Co to je autofagie?

Endogenní proces autofagie v těle (ze řeckého: „sebejíst “) je proces určité recyklace buněk, při kterém buňky rozkládají poškozené nebo nevyužitelné buněčné složky a generují energii. Poškozené buněčné složky významně přispívají k rozvoji nemocí souvisejících s věkem. Využití stárnoucích buněčných složek podporuje buněčný metabolismus a udržuje buňku svěží a zdravou. Funkční autofagie je proto nezbytná pro ochranu před nemocemi. Autofagii lze vyvolat půstem, cvičením a některými látkami. Za tento lékařský přínos, konkrétně za pokrok ve vysvětlení procesu autofagie, byl japonský výzkumník Jošinori Ósumi i v roce 2016 oceněn Nobelovou cenou za lékařství.

Co to je půst?

Půst je nejpřirozenější a nejefektivnější způsob, jak aktivovat tělu vlastní recyklační mechanismus zvaný autofagie. Nedostatek energie v důsledku sníženého příjmu potravy vede naše buňky k tomu, že se spoléhají na alternativní zdroje energie, konkrétně poškozené buněčné složky. Tyto vadné složky buněk jsou pak rozloženy a výsledkem je nově vygenerovaná energie. Jakékoli snížení nebo omezování kalorií, například jednodenním nebo delším půstem, aktivuje proces autofagie.

Jak můžeme své tělo chránit?

Za klíčové faktory dobrého zdraví se běžně považují dostatečná fyzická aktivita, vyvážená strava a dobrý spánek. Pravidelný půst je na druhé straně zmiňován jako hlavní faktor pro udržení dobrého zdraví jen zřídkakdy. Půst však vyžaduje velmi dobrou disciplínu. Aktivace autofagie prostřednictvím půstu však lidem, kteří mají nezbytnou disciplínu a uplatňují pravidelná a dostatečně dlouhá období půstu, přinese mnoho výhod.

Spermidin

Co to je spermidin?

Spermidin je polyamin, jenž je přirozenou součástí našich buněk a je produkován endogenně. Spermidin lze také v různých koncentracích nalézt v různém ovoci, zelenině a dokonce i v mase a sýru. Asi jednu třetinu hladiny spermidinu v našem těle produkují naše vlastní buňky, zbytek se vstřebává z potravy a některých bakterií, které se nacházejí v našem trávicím traktu. Vysokou hladinu spermidinu tedy může pomoci udržet vyvážená strava.

Kde se spermidin nachází?

Spermidin lze nalézt v různých koncentracích v ovoci, zelenině, mase, sýrech, a dokonce i v buňkách našeho těla, avšak endogenní produkce spermidinu se časem snižuje. V průběhu stárnutí je proto nezbytné věnovat pozornost denní konzumaci spermidinu. Přestože byla tato skutečnost zjištěna teprve v posledních několika letech, zkoumají spermidin v současnosti laboratorně už stovky vědců z celého světa. Společnost Longevity Labs+, jako globální tržní lídr, přináší ve svých přípravcích spermidineLIFE® výsledky tohoto revolučního výzkumu do vašich domovů.

Je konzumace spermidinu bezpečná?

Rozhodně! Rané studie ukazují, že strava bohatá na spermidin může dokonce přispět k delšímu životu. Je pravděpodobné, že většina potravin, které jíte každý den jako součást své obvyklé stravy, spermidin přirozeně obsahuje. Některé potraviny jej obsahují více než jiné.

Odkud pochází spermidin společnosti Longevity Labs+?

Společnost Longevity Labs+ prohledala celou planetu ve snaze najít potraviny bohaté na spermidin, aby z nich spermidin extrahovala a následně vytvořila portfolio prémiových přípravků spermidineLIFE®. Nakonec zjistili, že mezi potraviny s nejvyšší koncentrací přirozeného spermidinu patří pšeničné klíčky. Longevity Labs+ své pšeničné klíčky testuje před i po vlastním patentovaném procesu extrakce, aby zajistili, že jejích doplňky jsou bohaté na spermidin, jsou bezpečné a splňují velmi vysoké standardy kvality.

Kolik spermidinu bych měl/a konzumovat?

Jako vždy doporučujeme poradit se s lékařem, než přistoupíte ke změně svého jídelníčku nebo začnete užívat nový doplněk stravy. Námi doporučovaná denní dávka přípravku spermidineLIFE® Original 365+  obsahuje 2 mg spermidinu. Každá šarže extraktu z pšeničných klíčků spermidineLIFE® je testovaná v externí laboratoři, aby výrobce ověřil, že denní dávka obsahuje 2 mg spermidinu. Na základě raných výzkumů můžeme doporučit, aby každý konzumoval vyšší hladiny spermidinu po celý život pro zachování optimální funkce buněk a dlouhověkosti.

Jsou známy nějaké vedlejší účinky užívání spermidinu?

V současné době nejsou známy žádné vedlejší účinky užívání spermidinu. Na toto téma již byl proveden nespočet pokusů a vědeckých studií a výsledky poukazují na plnou toleranci této přírodní složky v našem těle. Důvodem je, že spermidin je nejen absorbován z naší každodenní stravy, ale současně si naše tělo samo spermidin produkuje.

Je spermidin přidávaný do doplňků stravy spermidineLIFE® přírodního původu, nebo se vyrábí synteticky?

Používáme pouze suroviny přírodního původu. Hlavní složkou přípravku spermidineLIFE® jsou pšeničné klíčky, které pochází výhradně ze střední Evropy. Z nich je následně spermidin poměrně nákladnou metodou extrahován.

Je možné měřit hladinu spermidinu v krvi?

Hladinu spermidinu v krvi lze měřit, ale ne standardními analytickými postupy a v obvyklých laboratořích. Jelikož je obsah spermidinu v krvi velmi nízký, je třeba k tomuto účelu použít velmi složité a nákladné analytické postupy, které „nevědecké instituce“ obvykle nemají k dispozici. Jednodušší a také levnější – i když mnohem nepříjemnější – je změřit obsah spermidinu v lidských orgánech biopsií. V současné době však investujeme značné prostředky do výzkumu biomarkerů, které by mohly být použity k nepřímému výpočtu obsahu spermidinu v lidské krvi. Než však výzkum v této oblasti dostatečně pokročí, abychom tyto metody zpřístupnili široké veřejnosti, potrvá to ještě nějakou dobu.

spermidineLIFE® Original 365+

Jaké je složení doplňku stravy spermidineLIFE® Original 365+?

spermidineLIFE® Original 365+ obsahuje přírodní spermidin z extraktu z pšeničných klíčků s vysokým obsahem spermidinu, dále zinek a vitamín B1. Pro podrobnější rozpis složení se můžete podívat na naši produktovou stránku. Vzhledem k své inovativnosti a jedinečnosti byl produkt schválen EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin) jako „nová potravina“.

Je přidaný spermidin přírodního původu nebo se vyrábí synteticky?

Spermidin ve všech produktech spermidineLIFE® je 100 % přírodního původu a je extrahován z pšeničných klíčků velmi složitými procesy. Extrakce je na vodní bázi.

Kdy je nejlepší čas na užívání doplňku stravy spermidineLIFE® Original 365+?

Doporučujeme užívat dvě tobolky po jídle jednou denně – zda to budete dělat ráno, v poledne nebo večer, to záleží na vašich osobních preferencích, ale doporučujeme užívat je vždy ve stejnou denní dobu.

Jsou účinky doplňku stravy spermidineLIFE® Original 365+ měřitelné?

Jelikož přípravek spermidineLIFE® Original 365+ je doplňkem stravy, tykají se ho zákonná omezení o účincích doplňků stravy, která jsou EU velmi přísná, nesmíme oficiálně v této souvislosti vydávat žádné vyčerpávající prohlášení. Vzhledem k našim odborným znalostem však můžeme potvrdit, že je přípravek účinný.

Čím se přípravek spermidineLIFE® Original 365+ liší od ostatních přípravků na trhu?

spermidineLIFE® Original 365+ obsahuje nový typ extraktu z pšeničných klíčků, který se výrazně liší od ostatních spermidinových produktů na trhu (v tekuté i suché formě) díky zaměření na obohacení spermidinem v nově vyvinutém extrakčním procesu. Speciální proces pro obohacení spermidinem byl vyvinut díky spolupráci mezi výzkumníky z univerzity v Grazu a odborníky ze společnosti Longetivity Labs+. Tento unikátní extrakční proces umožnil především cílené obohacení spermidinu v extraktu. Pro schválení výsledných produktů, jako je spermidineLIFE®, bylo požádáno a schváleno jako „nová potravina“ institucemi  AGES (Rakouská agentura pro zdraví a bezpečnost potravin) a EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin). Nutno podotknout, že Longetivity Labs+ klade velký důraz na nejvyšší standardy kvality, a proto se extrakt z pšeničných klíčků vyrábí ve vlastní výrobě v rakouském Grazu.

Jak dlouho by měl být doplněk stravy spermidineLIFE® Original 365+ užíván?

spermidineLIFE® Original 365+ je doplněk stravy a slouží k doplnění běžné stravy. Proto není jeho užívání časově omezeno.

Které potravinové intolerance je třeba vzít v úvahu při užívání přípravku spermidineLIFE® Original 365+?

Laktóza: spermidineLIFE® Original 365+ neobsahuje laktózu.
Fruktóza: spermidineLIFE® Original 365+ neobsahuje přidaný cukr ani cukerný alkohol.
Lepek: Protože spermidin pochází z pšeničných klíčků, spermidineLIFE® Original 365+ obsahuje lepek.

spermidineLIFE® Immunity+

Jaké je složení doplňku stravy spermidineLIFE® Immunity+?

spermidineLIFE® Immunity+ obsahuje vysokou koncentraci čistě přírodního spermidinu z extraktu z pšeničných klíčků a dále organický prášek z hub shiitake, vitamín B1, vitamín C a zinek. Více podrobností najdete ve specifikacích našeho přípravku.

Kdy a jak dlouho bych měl/a užívat doplněk  stravy spermidineLIFE® Immunity+?

spermidineLIFE® Immunity+ lze užívat bez časového omezení. V době zvýšené imunitní zátěže se doporučuje dávka 4 tobolky denně.

Jak bych měl/a užívat 4 tobolky v období zvýšené imunitní zátěže?

V závislosti na vašich potřebách můžete užívat buď 2 tobolky dvakrát denně, nebo 4 tobolky jednou denně. V obou případech doporučujeme užívat tobolky s jídlem, aby se zvýšila biologická dostupnost.

Jaký je rozdíl mezi přípravky spermidineLIFE® Immunity+ a spermidineLIFE® Original 365+?

Kromě složek přípravku spermidineLIFE® Original 365+ (které tvoří extrakt bohatý na spermidin, zinek a thiamin) obsahuje přípravek spermidineLIFE® Immunity+ rovněž organický prášek z hub shiitake a vitamín C, které společně se spermidinem představují dokonalou kombinaci pro podporu buněk imunitního systému.

Mohu užívat přípravky spermidineLIFE® Immunity+ a spermidineLIFE® Original 365+ současně, nebo je jeden náhradou druhého?

Přípravky spermidineLIFE® Original 365+ a spermidineLIFE® Immunity+ lze užívat současně. Tyto dva přípravky se skvěle doplňují, zejména v období zvýšené imunitní zátěže, například v zimě.

Čím se spermidineLIFE® Immunity+ liší od jiných přípravků pro podporu imunity?

spermidineLIFE® Immunity+ vyniká díky obsaženému spermidinu. Kombinace s organickým práškem z hub shiitake, vitamínem C, vitamínem B1 a zinkem vede k jedinečnému složení pro podporu buněk imunitního systému.

Které potravinové intolerance je třeba vzít v úvahu při užívání přípravku spermidineLIFE® Immunity+?

Laktóza: spermidineLIFE® Immunity+ neobsahuje laktózu.
Fruktóza: spermidineLIFE® Immunity+ neobsahuje přidaný cukr ani cukerný alkohol.
Lepek: Jelikož se spermidin získává z pšeničných klíčků, obsahuje přípravek spermidineLIFE® Immunity+ lepek.

spermidineLIFE® Memory+

Jaké jsou složení doplňku stravy spermidineLIFE® Memory+?

spermidineLIFE® Memory+ obsahuje 100% přírodní spermidin z extraktu z pšeničných klíčků s vysokým obsahem spermidinu, dále Brahmi prášek, extrakt ze šafránu, zinek, železo a vitamín B1. Pro podrobnější rozpis složek se můžete podívat na naši produktovou stránku.

Kdy a jak dlouho bych měl/a užívat doplněk stravy spermidineLIFE® Memory+?

spermidineLIFE® Memory+ lze užívat bez časového omezení. V době zvýšené únavy a vyčerpání se doporučuje dávka 4 tobolky denně.
Jak bych měl/a užívat 4 tobolky v období zvýšené únavy a vyčerpání?

V závislosti na vašich potřebách můžete užívat buď 2 tobolky dvakrát denně, nebo 4 tobolky jednou denně. V obou případech doporučujeme užívat tobolky s jídlem, aby se zvýšila biologická dostupnost.

Jaký je rozdíl mezi přípravky spermidineLIFE® Memory+ a spermidineLIFE® Original 365+?

spermidineLIFE® Memory+ obsahuje kromě spermidinu ze 100m% přírodního extraktu z pšeničných klíčků a vitamínu B1 zvýšenou dávku zinku, dále složky jako Brahmi prášek, šafrán a železo, které jsou v kombinaci dokonalou kombinací pro podporu mozkových buněk.

Mohu užívat přípravky spermidineLIFE® Immunity+ a spermidineLIFE® Original 365+ současně, nebo je jeden náhradou druhého?

Přípravky spermidineLIFE® Original 365+ a spermidineLIFE® Memory+ lze užívat současně. Tyto dva přípravky se skvěle doplňují, zejména v období únavy a vyčerpání a zvýšené imunitní zátěže, například v zimě.

Čím se spermidineLIFE® Memory+ liší od jiných přípravků pro podporu mozkové výkonnosti?
spermidineLIFE® Memory+ vyniká díky obsaženému spermidinu. Kombinace s Brahmi práškem, extraktem ze šafránu, železem a zvýšenou dávkou zinku přináší unikátní složení pro podporu mozkových buněk.

Které potravinové intolerance je třeba vzít v úvahu při užívání přípravku spermidineLIFE® Memory+?

spermidineLIFE® Memory+ je vhodný pro vegany.
Laktóza: spermidineLIFE® Memory+ neobsahuje laktózu.
Fruktóza: spermidineLIFE® Memory+ neobsahuje žádný přidaný cukr ani cukerný alkohol.
Lepek: spermidin pochází z pšeničných klíčků, proto spermidineLIFE® Memory+ obsahuje lepek.

spermidineLIFE® Boost+

Jaké jsou složení doplňku stravy spermidineLIFE® Boost+?

spermidineLIFE® Boost+ je doplněk stravy vyrobený z přírodního extraktu z pšeničných klíčků s vysokým obsahem spermidinu. Spolu s thiaminem a zinkem přináší   intenzivní podporu buněčné obnovy. spermidineLIFE® Boost+ nabízí dosud nejvyšší koncentraci spermidinu pro dlouhodobý příjem a pro extra podporu obnovy buněk.
Je přidaný spermidin přírodního původu nebo se vyrábí synteticky?

Spermidin ve spermidineLIFE® Boost+ je 100% přírodního původu a je extrahován z pšeničných klíčků velmi unikátními procesy. Extrakce je na vodní bázi.
Jaký je rozdíl mezi přípravky spermidineLIFE® Boost+ a spermidineLIFE® Original 365+?

30 praktických sáčků přípravků spermidineLIFE® Boost+ poskytuje 3 mg přírodního spermidinu oproti 2 mg přírodního spermidinu v spermidineLIFE® Original 365+ v denní dávce. Prášek lze snadno rozpustit v tekutině a vypít. Pro tento účel byla velikost částic jedinečného extraktu z pšeničných klíčků, CelVio Complex®, optimalizována pro nejlepší možnou absorpci a rozpustnost.

Kdy je nejlepší čas na užívání přípravků spermidineLIFE® Boost+?

Doporučujeme užívat jeden sáček jednou denně rozpuštěný ve vodě a to po jídle. Zda to budete dělat ráno, v poledne nebo večer, to záleží na vašich osobních preferencích, ale měli byste jej užívat vždy ve stejnou denní dobu.

Které potravinové intolerance je třeba vzít v úvahu při užívání přípravku spermidineLIFE® Boost+?

spermidineLIFE® Boost+ je vhodný pro vegany.
Laktóza: spermidineLIFE® Boost+ neobsahuje laktózu.
Fruktóza: spermidineLIFE® Boost+ neobsahuje žádný přidaný cukr ani cukerný alkohol.
Lepek: spermidin pochází z pšeničných klíčků, proto spermidineLIFE® Boost+ obsahuje lepek.

Chcete-li se o procesu autofagie, intermitentním půstu, spermidinu a moderních objevech v oblasti longevity dozvědět více, nenechte si ujít přednášku lékaře a spisovatele MUDr. Michala Konštackého, Ph.D., MBA, jejíž záznam naleznete ZDE:

spermidineLIFE Original 365+ (2 mg), 60 tobolek
Akce
Skladem > 5 ks
Ihned na
spermidineLIFE Memory+ (2 mg), 60 tobolek
Akce
Skladem > 5 ks
Ihned na
spermidineLIFE Immunity+ (2 mg), 60 tobolek
Akce
Skladem > 5 ks
Ihned na
spermidineLIFE Boost+ (3 mg), 30 sáčků
Akce
Skladem > 5 ks
Ihned na
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny