Novinka Doprava zdarma
Smilepen Whitening Strips Kit – 7denní kůra pro intenzivní bělení zubů pomocí bělicích pásek s bezdrátovým LED akcelerátorem
Novinka Doprava zdarma

Smilepen Whitening Strips Kit – 7denní kůra pro intenzivní bělení zubů pomocí bělicích pásek s bezdrátovým LED akcelerátorem

Bělicí pásky, nyní v kombinaci s bezdrátovým LED akcelerátorem, pro domácí zesvětlení zubní skloviny s inovativní bělicí formulí PAP. Snadná a přesná aplikace. Týdenní kúra je též vhodná jako následná péče pro udržení světlého odstínu zubů po ordinačním nebo domácím bělení. Kompletní popis
1 999,00 Kč/1 ks
Skladem > 5 ks
Ihned na
Značka: Smilepen
Kód zboží: SPCPWSK

Vaše časté dotazy

Popis

Smilepen Whitening Strips bělicí pásky v kombinaci s bezdrátovým LED akcelerátorem

Švýcarská značka SwissWhite vyvinula domácí bělení Smilepen s klinicky potvrzenými účinky. Již během jednoho týdne dochází k viditelnému zesvětlení a redukci zubního plaku. Hlavní účinná složka PAP, ftalimido-peroxi-kapronová kyselina, patří mezi nejmodernější technologie bělení zubů bez rizika poškození zubní skloviny. Je prokázáno, že bělí zuby stejně efektivně jako tradiční formule s peroxidem vodíku. Kombinace UV záření s teplem a inovativní PAP formulí je velmi účinná. Akcelerátor obsahuje 32 LED.

Doporučení:
Před prvním použitím se ujistěte, že nemáte žádné neošetřené zubní kazy nebo zánět dásní. Pokud si nejste jistí, poraďte se před prvním použitím se svým zubním lékařem. Upozorňujeme, že barevnost zubů není dána jen zabarvením, ale i vlastností skloviny a zuboviny. Například šedé odstíny nelze změnit na velice světlý bílý odstín ani po delším používání. Doporučujeme, abyste si zuby před první aplikací vyfotili (bez použití blesku!) pro následné srovnání.

Pro každodenní ústní hygienu doporučujeme používat zubní pasty pro péči o citlivé zuby a s remineralizujícím účinkem (například Apagard, Swissdent Crystal, Biomin).

Upozornění:
Vyvarujte se kontaktu gelu s očima. Při kontaktu oči ihned vypláchněte dostatečným množstvím vody. Před prvním použitím se poraďte se svým zubařem a pozorně si prostudujte příbalovou informaci. Vždy postupujte dle instrukcí! Během používání může příležitostně dojít k podráždění dásní nebo zvýšení citlivosti zubů. Produkt nepoužívejte, pokud máte zánět dásní nebo neošetřený zubní kaz. Produkt nepoužívejte, pokud jste alergičtí na jednu nebo více složek bělicího gelu. Tento produkt není určen osobám mladším 18 let. Uchovávejte v suchu a chladu mimo dosah dětí.

Sada obsahuje:
7 x 2 bělicí proužky Smilepen Power
1 x Smilepen Power Whitening Accelerator Wireless
1 x úložný box pro Power Whitening Accelerator
1 x nabíjecí kabel
1 x návod k použití
Složení
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PAP, Hydroxyapatite, Mentha Piperita Oil, Cellulose Gum, Hyalurocin Acid, PVP, Strontium Citrate, Calcium Sodium Phosphosilicate, Sodium Hexamethaphosphate, Tetrasodium Pyrophosphate, Calcium Pyrophosphate, Ananas Sativus Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Menthol, Sodium Hydroxide
Použití
Použití: Bělicí pásky se aplikují na horní a dolní oblouk v linii úsměvu (po dobu 60 minut po 7 dní) a na 15 minut aktivujte Smilepen Power Whitening Accelerator. Již po prvním týdnu dochází k viditelnému zesvětlení.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Vybrané dotazy a články

Běleni zubů

Hezký den, brala jsem velmi silná antibiotika a mám zažloutlý odstín zubů. Podarřlo by se zuby vydělit? Prosim poraďte. Dekuji moc.
Martina
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny