Letní eKOLOgická soutěž - Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše prodejny otevřeno mimo prodejnu Praha - Ječná. 

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Protefix krém fixační s Aloe vera, 40 ml

Protefix krém fixační s Aloe vera, 40 ml

Protefix® Fixační krém obsahuje výtažek z jádra listů Aloe Vera bohatýna bioaktivní vitální látky, které se používají často pleťových krémech.
Skladem pro nákup online 1 ks
Můžete mít ihned na 1 prodejně. Zjistit dostupnost
160 Kč včetně DPH
Kód zboží:
1559
Značka:
Popis
Protefix® Fixační krém obsahuje výtažek z jádra listů Aloe Vera bohatýna bioaktivní vitální látky, které se používají často pleťových krémech.
Účinky spočívají především v udržení vlhkosti kůže a její ochraně.

Díky vynikající přilnavosti jej lze nanášet na vlhkou protézu. Bezprostředně a dlouhodobě působí a poskytuje jistotu a sebedůvěru po celý den - a to i na velmi špatně držících protézách.

Napomáhá dosáhnout pocit jistoty při nošení zubní protézy a současně jemně pečuje o sliznici úst.

Dávkování a způsob použití:

Denní dávka až 0,8 g fixačního krému. Očistěte zubní náhradu od veškerých nečistot. Na navlhčenou zubní náhradu naneste fixační krém (do žlábku horní nebo spodní zubní náhrady, který se nasazuje na čelist). Pokud je to zapotřebí, můžete také nanést proužek přípravku Protefix® Fixační krém s mátou na zadní část plochy horní náhrady, přiléhající k patru. Fixační krém s mátou byste měli aplikovat s mírou, jelikož příliš velké množství krému může bránit přilnutí zubní náhrady. Pak náhradu nasaďte a pevně ji několik vteřin přitiskněte na místo. Vyčkejte přibližně 5 minut, než začnete jíst. Po použití tubu s krémem pečlivě uzavřete a dbejte na to, aby otvor zůstal suchý a čistý, protože působením jakékoliv kapaliny by fixační krém ztvrdl. Zbytky fixačního krému odstraňte vatovým tamponem namočeným v jedlém oleji.


Obsah 40 ml.

Důležitá upozornění:
Používejte pouze na zdravou sliznici
Použití
Zubní náhradu důkladně očistěte a na mokrou zubní protézu naneste extra silný fixační krém Protefix®. Tubu s krémem zmáčkněte ve spodní třetině blízko uzávěru. V případě nutnosti lze také nanést proužek extra silného fixačního krému Protefix® na zadní část horní zubní protézy. Naneste pouze menší množství extra silného fixačního krému Protefix®, protože při použití většího množství může dojít ke snížení přilnavosti zubní náhrady. náhradu nasaďte do úst a po dobu několika sekund pevně přitlačte. Jídlo můžete konzumovat až po uplynutí 5 minut. Fixační krém nezmění viditelně pozici zubní náhrady. Každý uživatel si musí sám stanovit nejvhodnější množství aplikovaného krému.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit