SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Protefix fixační krém, 40 ml

Protefix fixační krém, 40 ml

1x
Protefix fixační krém se zvlášť silným účinkem. Vyznačuje zvlášť silným účinkem a dlouhodobým působením. Působí i na mokré protéze. Zamezuje pronikání zbytků jídla mezi dáseň a zubní protézu. Je vhodný i při silné tvorbě slin. Je chuťově neutrální.
Není skladem pro nákup online
Můžete mít ihned na 8 prodejnách. Zjistit dostupnost
150 Kč včetně DPH
Kód zboží:
1554
Značka:
Popis
Fixační krém Protefix® je ideálním řešením pro široké spektrum problémů s přilnavostí. Fixační krém Protefix® se doporučuje pro řešení problémů s přilnavostí i při silné tvorbě slin. Snadno se nanáší, je chuťově neutrální a neovlivňuje přirozenou chuť konzumovaných jídel a nápojů.

Extra silný a účinný na mokré protézy

Na rozdíl od mnoha jiných fixačních krémů se fixační krém Protefix® nanáší přímo na mokrou protézu.
Silná přilnavost krému působí okamžitě.
Účinné těsnění okrajů protézy pomůže zamezit vniknutí zbytků jídla pod zubní náhradu.
Dlouhodobý účinek zaručí uživateli jistotu a nezávislost při jídle, pití anebo smíchu.
Dokonce ani horké nápoje nemají negativní vliv na přilnavost.
Díky své konzistenci se jednoduše nanáší.
Použití pouze jedenkrát denně.

Balení: 47 g
Obsah 40 ml.
Složení
Směsi sodných a vápenatých solí kopolymeru methylvinylethyleru a maleinanhydridu, karboxymethylcelulózy, parafín, bílá vazelína, oxid křemičitý, mentol, azorubin, methylester p-hydroxybenzenové kyseliny.
Použití
Vyčistěte zubní náhradu od nečistot a aplikujte Protefix® krém přímo na na mokrou zubní náhradu. Tubu s krémem stiskněte ve spodní třetině poblíž uzávěru. V případě nutnosti můžete nanést proužek krému na zadní část horní zubní protézy. Nanaste menší množství fixačního krému, protože při použití většího množství může dojít ke snížení přilnavosti zubní náhrady. Náhradu vložte do úst a po dobu několika sekund pevně přitlačte. Jíst můžete až po uplynutí cca 5 minut. Každý uživatel si musí sám stanovit nejlepší množství fixačního krému.
Hodnocení
5

Hodnotil 1 uživatel.
1
0
0
0
0