ORALPEACE zubní gel pro psy a kočky s hydratačními účinky, 80 g

ORALPEACE zubní gel pro psy a kočky s hydratačními účinky, 80 g

Hydratační zubní gel pro psy a kočky byl vyvinut v japonských biotechnologických laboratořích a obsahuje organické přírodní ingredience. Gel napomáhá redukci zubního plaku, pomáhá předcházet tvorbě zubního kamene a eliminuje zápach z tlamy. Kompletní popis
260,00 Kč/1 ks
Skladem > 5 ks
Ihned na
Značka: ORALPEACE
Kód zboží: OPPET80
Popis

ORALPEACE zubní gel pro psy a kočky s hydratačními účinky

Hydratační zubní gel pro psy a kočky byl vyvinut v japonských biotechnologických laboratořích a obsahuje organické přírodní ingredience. Gel napomáhá redukci zubního plaku, pomáhá předcházet tvorbě zubního kamene a eliminuje zápach z tlamy.

1. Gel obsahuje složku {Neonisin-e R}, což je botanický laktobacil, peptid (Bacteriocin). Tato složka je účinná v boji proti zubnímu plaku, který je zodpovědný za vznik zubního kazu, kandidózy a zápachu z tlamy.
2. Pasta byla vyvinuta pro humánní použití, ale díky svému složení je vhodná i pro psy a kočky.
3. Jednoduchá a efektivní péče o zuby a tlamu. Obsahuje pouze přírodní složky bez chemických přísad, bez abraziv, bez alkoholu. Lze přimíchat do jídla. Vysoká biodegradabilita.

Použití: Naneste dostatečné množství gelu na kartáček, čistý prst nebo gázu omotanou kolem prstu. Jemně vyčistěte svému čtyřnohému kamarádovi zuby. Bez vyplachování. Gel je možné nanést i na hračky, které okusuje. Pro komplexní péči můžete gel rozpustit ve vodě určené k pití.

Skladování: Po každém použití vždy pevně utáhněte uzávěr. Neskladujte ve vysokých teplotách a vlhkém prostředí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. V případě alergické reakce produkt přestaňte používat a informujte svého veterináře.

Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. Pouze pro zvířata. Před použitím čtěte příbalovou informaci. Po použití vyhoďte do směsného odpadu.

Obsah: 80 g
Složení
GLYCERIN, WATER, LACTOCOCCUS, FERMENT EXTRACT, XANTHAN GUM, PRUNUS MUME FRUIT EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA GUM, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, MENTHA VIRIDIS (SPEARMINT) LEAF OIL, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, ORGANIC INGREDIENTS. Neobsahuje: ropné deriváty, umělé desinfektanty, CPC (Cetylpyridiniumchlorid), IPMP (isopropylmethylfenol), chlorhexidine, alkohol (Ethanol), parabeny, Phenoxyethanol, kyselinu benzoovou, kyselinu sorbovou, propyleneglycol ani jiné uměle vytvořené ingredience.
Hodnocení
5
Ohodnotit
5
0
0
0
0
Hodnotilo 5 uživatelů.

Vybrané dotazy a články

Jak čistit zuby

Jak čistit zuby u 2kg čivavy ( 2 a půl roční)
Helena

Kartáčky

Dobrý den, lze pro čištění zubů psa použít elektrický kartáček pro lidi? V nabídce jsou i sonické ultrazvukové kartáčky, jsou vhodné i pro psy?
Michaela
Nezapomínejte na domácí mazlíčky aneb Jak správně pečovat o zuby psů a koček

Nezapomínejte na domácí mazlíčky aneb Jak správně pečovat o zuby psů a koček

Je to vůbec poprvé za 25 let působení v oboru péče o zuby, kdy Profimed pojednává o tomto tématu. Přitom důvody preventivní péče o zuby našich čtyřnohých přátel jsou stejné jako u lidí – a d...
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny