Mláďata - hmatová knížka

Mláďata - hmatová knížka

Originální knížka s výjimečnou grafikou zaujme děti hmatovými prvky i prvky, díky kterým se seznamují s různými strukturami povrchů. Kompletní popis
Produkt nelze zakoupit
Značka: Hachette
Kód zboží: HA9782745978936
Popis
Poznávejte společně stanoviště, ve kterém zvířátko žije a s pomocí magnetů přiřaďte ke komu patří, kdo jsou jeho rodiče. Užitečné rozšíření v zadní části knihy vám dokonce umožňuje potvrdit, že jste všechny děti umístili přesně tam, kam patří! A když hra skončí, magnetické kousky úhledně uložíte v praktické přední kapse knihy.

Kolekce knih „dotkni se a objevuj“ byla vytvořena pro podporu rozvoje hmatových smyslů dítěte. Zároveň si děti odnesou zážitek z nekonečně fascinujícího světa kolem nich.

Dítě si buduje pozitivní přístup ke knihám již od útlého věku.

Knížka je v anglickém jazyce, proto si ji oblíbí rodiče, kteří chtějí své děti seznamovat s angličtinou od mala. Texty nejsou nenáročné a nemusí se jich obávat ani rodič se základní znalostí jazyka.
O autorech: Marie Fordacq je spoluzakladatelkou Editions Tourbillon a autorkou několika populárních dětských knih. Ona a její rodina žijí ve Francii. Janik Coat je absolventkou výtvarného umění v Nantes. Je grafická designérka a ilustrátorka. Vydala patnáct knih přeložených do mnoha jazyků. Pravidelně vede výtvarné dílny, žije a pracuje v Paříži.

Kniha je určena pro miminka a batolata.

Rozměry: 20,5 x 23,5 cm
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny