SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Meridol Parodont expert zubní pasta, 75 ml

Meridol Parodont expert zubní pasta, 75 ml

4x
Zubní pasta meridol® PARODONT EXPERT zvyšuje odolnost dásní. Její klinicky ověřené složení obsahuje vyšší* koncentraci antibakteriálních složek, která poskytují nepřímý protizánětlivý účinek na podporu přirozeného hojení dásní.
Skladem pro nákup online více než 5 ks
Můžete mít ihned na 12 prodejnách. Zjistit dostupnost
135 Kč včetně DPH
Kód zboží:
PL05973A
Značka:
Popis
Zubní pasta meridol® PARODONT EXPERT zvyšuje odolnost dásní.

Klinicky ověřené složení obsahuje vyšší* koncentraci antibakteriálních složek, která poskytují nepřímý protizánětlivý účinek na podporu přirozeného hojení dásní.

Unikátní kombinace aktivních složek, jako jsou aminfluorid a fluorid cínatý, je obzvláště účinná při ochraně a regeneraci dásní. Tato kombinace byla vyvinuta 80. letech v rámci výzkumu meridol® a společnost meridol® ji celosvětově patentovala. Mnoho studií prokázalo výrazné antibakteriální vlastnosti a schopnost potlačovat tvorbu plaku a vznik zánětu.

*) oproti zubní pastě meridol®

Hlavní výhody:
- pro zvýšenou odolnost dásní proti parodontitidě
- obsahuje eukalypt a poskytuje chladivý efekt

Složení
Složení: glycerin, aqua, hydrated silica, hydroxyethyl cellulose, olaflur, sodium gluconate, propylene glycol, flavouring, cocamidopropyl betaine, PEG-3 tallow aminopropylamine, capprylyl glycol, stannous chloride, sodium saccharin, phenylpropanol, limonene, CI 74160 Obsahuje: olaflur (aminfluorid), Obsah fluoridu 1 400 ppm F
Použití
Pro dospělé a děti od 7 let.
Hodnocení
5

Hodnotili 4 uživatelé.
4
0
0
0
0