Lee Stafford My Big Fat Healthy Hair Shampoo šampon pro větší objem vlasů, 250 ml

Moje velké silné zdravé vlasy. Šampon pro větší, plnější, objemnější a silnější vlasy! Šampon pro objem, který zpevňuje vlasy a dodává jim velký objem a strukturu. Kompletní popis
Produkt nelze zakoupit
Značka: Lee Stafford
Kód zboží: LS200117
Popis
Moje velké silné zdravé vlasy. Šampon pro větší, plnější, objemnější a silnější vlasy! Šampon pro objem, který zpevňuje vlasy a dodává jim velký objem a strukturu. Zvyšuje lesk, záři a odstraňuje nánosy stylingových přípravků, které způsobují zplihlost a ochablost vlasů. Je doslova hostinou pro vysílené vlasy. Tento šampon vám pomůže udržet vlasy zdravé! Používejte ho každý den společně s kondicionérem pro velké silné zdravé vlasy, abyste vlasy udržela silnější, plnější a přirozené. Obsahuje kombinaci pečujících látek Pro-Volume™ complex, který dodává objem. Přidaný panthenol pomáhá udržovat vlasy zdravé.

Lee radí: Naneste do mokrých vlasů, jemně vmasírujte a důkladně opláchněte. Podle potřeby opakujte. Pro dosažení nejlepšího výsledku pokračujte použitím Kondicionéru pro velké silné zdravé vlasy. Vyvarujte se kontaktu s očima.
Udržujte mimo dosah dětí. Pokud se produkt dostane do očí, okamžitě jej vypláchněte tekoucí vodou. Složení: viz Ingredients. Objem: 250 ml. Spotřebujte do: viz symbol otevřeného kelímku.
Hodnocení
5
Ohodnotit
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 uživatel.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny