SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
bestseller
Korres Wild Rose - regenerační noční péče s divokou růží, 40 ml
Korres Wild Rose - regenerační noční péče s divokou růží, 40 ml

Korres Wild Rose - regenerační noční péče s divokou růží, 40 ml

Obnova pleti, intenzivní hydratace a rozjasnění pleti během spánku. Speciální noční péče řeší nejednotný barevný tón pleti, pigmentové skvrny, celkově zlepšuje kvalitu pleti a zároveň pleti dodává jas.
Kompletní popis
Skladem více než 5 ks
750 Kčvčetně DPH
Kód zboží:
K0100310
Značka:
KORRES
Popis
Obnova pleti, intenzivní hydratace a rozjasnění pleti během spánku. Speciální noční péče řeší nejednotný barevný tón pleti, pigmentové skvrny, celkově zlepšuje kvalitu pleti a zároveň pleti dodává jas. Toto profesionální kosmetické ošetření pleti v kelímku je průlomem v péči o pleť během spánku, který se bezpochyby vyrovná ošetření v kosmetickém salonu. Den za dnem a týden po týdnu se pleť zlepšuje a vyrovnává se její barevný tón. Po 14 dnech je pleť výrazně zářivější a mladistvější. Lehká nadýchaná textura se krásně vstřebává a pracuje během noci, kdy má pleť největší schopnost regenerace. Po probuzení je pleť jemná a hladká. Pomáhá řešit viditelné známky předčasného stárnutí způsobené sluncem a nepříznivými vnějšími vlivy, poskytuje také silnou antioxidační ochranu.
Péče je vhodná pro všechny typy pleti.
95% obsahu jsou přírodní složky

Aktivní látky:
Sjednocení barevného tónu pleti / Antioxidační látka získávaná z kořene kurkumy bojuje proti volným radikálům a vyrovnává barevné nedokonalosti.
Rozjasnění pleti / Vitamín C, v jeho stabilní a nedráždivé formě je vhodný i pro citlivé typy pleti, vykazuje významný účinek na redukci barevných nedokonalostí, vyhlazuje vrásky, ale také rozjasňuje pleť a dodává ji mladistvý vzhled.
Antioxidační účinky / Olej z růžových šípků je přírodním zdrojem vitamínu C, který významným způsobem vyhlazuje jemné vrásky a vyrovnává barevný tón pleti. Zároveň dodává pleti jas a celkově ji omlazuje a rozjasňuje.
Hydratace / Nízkomolekulární kyselina hyaluronová snadno proniká do kůže, obnovuje epidermis a zabraňuje tvorbě vrásek zvýšením syntézy kolagenu v kožním vazivu. Speciální komplex vosků jojoby, mimózy a slunečnice hydratují a vyživují pleť vytvořením hladkého a jemného ochranného filmu na povrchu pleti, který chrání pleť před dehydratací.

IN VIVO KLINICKÉ STUDIE / HODNOCENÍ ÚČINKU NA PLETI
PO JEDNÉ APLIKACI
97% žen zaznamenalo zlepšení textury pleti hned po první aplikaci

PO DVOU TÝDNECH POUŽÍVÁNÍ
100% žen zaznamenalo zlepšení hydratace pleti
100% žen zaznamenalo viditelnou redukci vrásek
97% žen zaznamenalo rozjasnění pleti
94% žen zaznamenalo sjednocení a vyrovnání barevného tónu pleti