Outlet
Kikadu kolébající se koloušek
Outlet

Kikadu kolébající se koloušek

Koloušek je veselý kamarád pro nejmenší. Batolata s ním zažijí spoustu radosti. Koloušek se kýve ze strany na stranu. Uvnitř bříška má zabudovaný zvoneček a tím krásně zvoní a zaujme smyly vašeho miminka. Vyrobený z ekologického materiálu. Kompletní popis
750 Kč
Ušetříte 225 Kč (30 %)
?
525,00 Kč/1 ks
Není skladem pro nákup online, k zakoupení na prodejně
Ihned na
Značka: Kikadu
Kód zboží: KI1715501
Popis
Textilní hračka v podobě kolouška v jemných, hravých barvách zdobený bambulkami a pestrými detaily. Vyrobený z ekologického materiálu.

Udržitelné hračky a doplňky německé značky Kikadu jsou vyráběny z certifikovaných bio materiálů. Certifikované bio materiály, ze kterých jsou vyráběny výrobky značky Kikadu, pocházejí z výrobního závodu v Indii. Přírodní kaučuk je extrahován a zpracováván na Srí Lance. Originální design výrobků Kikadu je vyvíjen v Německu. Výplně výrobků Kikadu jsou vyrobeny z recyklovaných PET lahví a pomáhají snižovat emise skleníkových plynů. Jsou lepší alternativou k přírodním výplním, které mají při nedokonalém vysušení tendenci k tvoření plísní. Finální výroba probíhá v pečlivě vybrané továrně na Srí Lance za férových pracovních podmínek pro místní zaměstnance.

Hračka je bezpečná a vhodná pro děti od 3 měsíců

Certifikováno GOTS.

Rozměry: 17x9x8 cm. Čistěte vlhkým hadříkem.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny