Outlet
Kikadu anděl muchláček
Outlet

Kikadu anděl muchláček

Muchláček Andělíček není jen roztomilý kamarád, ale i ultra měkký díky dvou vrstvám měkké látky. Ručičky andělíčka jsou snadno uchopitelné i pro velmi malé dětské ručičky. Andělíček je nádherný dárek k narození miminka či křtu. Něžná hračka do postýlky pro příjemné usínání vašeho miminka. Kompletní popis
690 Kč
Ušetříte 207 Kč (30 %)
?
483,00 Kč/1 ks
Skladem 1 ks
Ihned na
Značka: Kikadu
Kód zboží: kI9514608
Popis
Andělíček je vyroben z organické bavlny a plněn recyklovaným polyesterem. Je pohodlný do dětské ručičky. Dodává pocit bezpečí a blízkosti.

Udržitelné hračky a doplňky německé značky Kikadu jsou vyráběny z certifikovaných bio materiálů. Certifikované bio materiály, ze kterých jsou vyráběny výrobky značky Kikadu, pocházejí z výrobního závodu v Indii. Přírodní kaučuk je extrahován a zpracováván na Srí Lance. Originální design výrobků Kikadu je vyvíjen v Německu. Výplně výrobků Kikadu jsou vyrobeny z recyklovaných PET lahví a pomáhají snižovat emise skleníkových plynů. Jsou lepší alternativou k přírodním výplním, které mají při nedokonalém vysušení tendenci k tvoření plísní. Finální výroba probíhá v pečlivě vybrané továrně na Srí Lance za férových pracovních podmínek pro místní zaměstnance.

Hračka je bezpečná a vhodná pro děti od narození.

Certifikováno GOTS. Lze prát v pračce na 30°.

Rozměry: 28,5 x 28,5 x 3,5 cm
Hodnocení
5
Ohodnotit
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 uživatel.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny