Osobní odběr zdarma, doprava pouze 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Dárek k nákupu ke každé objednávce nyní již nad 500 Kč!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Novinka
Jordan Green Clean zubní kartáček, Soft
Jordan Green Clean zubní kartáček, SoftJordan Green Clean zubní kartáček, SoftJordan Green Clean zubní kartáček, SoftJordan Green Clean zubní kartáček, SoftJordan Green Clean zubní kartáček, SoftJordan Green Clean zubní kartáček, SoftJordan Green Clean zubní kartáček, Soft

Jordan Green Clean zubní kartáček, Soft

Zubní kartáček je z 90 % vyroben z recyklovaných materiálů s minimálním využitím nových zdrojů. Minimalistický design skandinávského tvůrce Andrease Engesvika doplňuje interiér koupelny náročných zákazníků.
Kompletní popis
Skladem více než 5 ks
89 Kč včetně DPH
Kód zboží:
JOR1200482
Značka:
Jordan
Popis
Obal z papírové buničiny je ze 100 % vyroben z recyklovaného papíru.

Rukojeť je vyrobena pouze z recyklovaného plastu, jehož kvalita byla ověřena a schválena FDA. Plast, který by za normálních okolností skončil na skládce, tak nachází své nové využití.

Papír etikety je certifikován FSC a PEFC, které zajišťují, že dřevo pochází z lesů pěstovaných jako zdroje trvale obnovitelné dřevní suroviny.

Vlákna jsou vyrobena z nylonu 1010, který je rostlinného původu (na bázi ricinového oleje, který je také obnovitelným zdrojem).

Neobsahuje BPA.


Pokud máte zájem o konkrétní barevnou variantu, napište nám ji do poznámky v objednávce, my uděláme vše pro to, abyste ji dostali.