IZI Krystal bílý 1,8 mm, 5 ks v balení

Oblíbená řada šperků na zuby IZI. Bílý krystal imitující diamant o průměru 1,8 mm působí na povrchu zubu velmi decentně a přesto krásně. Balení obsahuje 5 ks. Kompletní popis
Skladem nad 5 ks
Ihned na
Značka: Izi
Kód zboží: ICRY001
Popis

IZI Krystal bílý 1,8 mm, 5 ks v balení

Oblíbená řada šperků na zuby IZI. Bílý krystal imitující diamant o průměru 1,8 mm působí na povrchu zubu velmi decentně a přesto krásně. Balení obsahuje 5 ks.

K uchycení šperku je potřeba flow kompozit.

Jak IZI šperk drží na zubech?
IZI šperk dokáže bezpečně upevnit pouze stomatolog. Zubař nanese na sklovinu zubu průhlednou pryskyřici nebo cement a do ní pak umístí šperk. Poté urychlí tuhnutí polymerizační halogenouvou lampou, vyleští zub i šperk a za 15 minut je vše hotovo.

Jak dlouho šperk na zubech vydrží?
Protože je upevněn velmi odolnou pryskyřicí, můžete jej nosit i několik let. Pokud Vás přestane bavit, snadno jej vyměníte za jiný design.

Kam by se měl umístit?
Určitě co nejvíce dopředu. Pokud je šperk umístěn příliš vzadu za špičáky, nevynikne při úsměvu.

Je to bezpečné pro zuby?
Ano je. Zub se nemusí vrtat, ozdoba se na sklovinu zubu pouze přilepí a snadno se zase odstraní, aniž by byl zub jakkoli poškozen.

Mohu si čistit zuby zubním kartáčkem?
Samozřejmě, dokonce musíte. Čištění zubů nemá vliv na zubní šperk, můžete používat i sonický nebo elektrický zubní kartáček.
Hodnocení
5
Ohodnotit
7
0
0
0
0
Hodnotilo 7 uživatelů.

Vybrané dotazy a články

Nejlepší materiál pro upevnění kamínku na zub

Dobrý den, jsem začínající dentální hygienistka a chtěla bych se zeptat, jaký je nejlepší materiál na upevnění  kamínku na zub. Slyšela jsem, že je to možné upevnit stejným materiálem...
Dagmar H.

IZI krystal

Dobrý den. Prodáváte i menší průměr zubních šperků IZI? V nabídce jsem našla pouze 1,8 mm. Děkuji za odpověď. S pozdravem Veronika.
Veronika

Šperky IZI

Dobrý den, jak dlouho vydrží šperk od značky izi na zubu? A jak účinně vybělit zubní náhrady (místo svých zubů mám pár umělých) ? Předem děkuji za odpověď.
Katka
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny