SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

GUM Sunstar

Komplexní systém zubní kosmetiky a pomůcek.

Značka GUM spadá pod přední světovou společnost Sunstar, která byla založena Kunio Kedenou v roce 1932. První zubní pasta zde byla vyrobena v roce 1946. Kromě zubní hygieny a péče o tělo se společnost Sunstar zabývá i životním prostředím a je jedničkou v oblasti Hi-Tech.

Globální poslání společnosti SUNSTAR je založeno na filozofii „Vždy pomáhat lidem získat a udržet zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života“. Pro podporu naplňování této filozofie se Sunstar zaměřuje na zkoumání možných vazeb mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou např. srdeční choroby, mrtvice, cukrovka a další. Role společnosti Sunstar jako jednoho z předních světových lídrů zabývajících se problematikou orální péče, je poskytnout špičkové klinicky prověřené produkty a informace spojené s řešením onemocnění paradontu a celkových hygienických podmínek dutiny ústní.

V rámci svého rozšiřování v 80. letech společnost Sunstar koupila společnost Butler – nejstarší značku ústní hygieny na americkém kontinentu.

Již v roce 1923 vytvořil doktor John O. Butler první kartáček. Dnes už ověřená teorie doktora Butlera hlásala, že správná technika čištění zubů je nejlepší prevencí zubního kazu. Za více než 80 let své existence se zavázala společnost BUTLER poskytovat vysoce kvalitní stomatologické produkty pro spotřebitele a zubní profesionály po celém světě. Značka BUTLER stala přední světovou značkou celosvětově užívanou zubaři a dentálními hygienistkami.

Značka GUM je nejstarší komplexní sestavou produktů péče o dutinu ústní, která se více zaměřuje na příčiny než příznaky onemocnění parodontu, které postihuje asi 70% světové populace. S pochopením mechanismů a hlavních příčin onemocnění parodontu, vyvíjí Sunstar nové "state-of-art" produkty prostřednictvím spolupráce se zubními odborníky a využitím znalostí nejmodernějších výzkumů z celého světa.

V uplynulých letech studie prokázaly, že bakterie z dutiny ústní mohou vstoupit do krevního řečiště a cestovat celým tělem. Reakce těla na bakterie může vést k vážným zdravotním problémům, jako je např. zvýšené riziko kardiovaskulárních onemocnění, zhoršení diabetu, zápal plic a dalších respirační choroby, jakož i nepříznivě ovlivňovat těhotenství. Navzdory dosud publikovaným studiím se tomuto tématu nedostalo ze strany médií velké pozornosti.

Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.Produkty