Všechny naše pobočky jsou od 22. 10. 2020 uzavřeny. Stále však můžete nakupovat bezpečně a pohodlně online.

GC Tooth Mousse dentální krém, 40 g (různé příchutě)

GC Tooth Mousse dentální krém, 40 g (různé příchutě)

GC Tooth Mousse je dentální krém na bázi vody, obsahuje RECALDENT TM (CPP-ACP: Casein Phosphopeptide – Amorphous Calcium Phosphate). Při aplikaci do dutiny ústní se CPP-ACP naváže k biofilmu, plaku, bakteriím, hydroxyapatitu a okolním měkkým tkáním a dodává lokálně potřebný vápník a fosfát. Kompletní popis
Skladem nad 5 ks
Značka: GC Henry Shein
Kód zboží: GC900471P
Popis

GC Tooth Mousse dentální krém

BIOAKTIVNÍ DENTÁLNÍ KRÉM S VÁPNÍKEM A FOSFÁTY!

GC Tooth Mousse je dentální krém na bázi vody, který obsahuje formuli RECALDENT což je derivát mléčného proteinu, kaseinu. (CPP-ACP: Casein Phosphopeptide – Amorphous Calcium Phosphate).

Při aplikaci v ústech se CPP-ACP naváže k biofilmu (zubnímu plaku), bakteriím, hydroxyapatitu a okolním měkkým tkáním a dodává lokálně potřebný vápník a fosfát.

Účinek:
1. Poskytuje extra ochranu zubů.
2. Pomáhá neutralizovat kyseliny acidogenních bakterií obsažených v plaku.
3. Pomáhá neutralizovat kyseliny z dalších vnitřních a vnějších zdrojů.

Do poznámky v objednávce prosím uveďte, o kterou příchuť máte zájem. Vynasnažíme se, ale bohužel její dodání nemůžeme 100% garantovat. Dodávané příchutě: vanilka, jahoda, meloun, tutti-frutti, mint

Pozor! Nesmí používat osoby s alergií na mléčné proteiny a hydroxybenzoáty.

Obsah: 40 g
Složení
KONTRAINDIKACE RECALDENT TM (CPP-ACP) je získán z mléčného kaseinu. Není vhodný pro pacienty, kteří mají alergii na mléčné proteiny a/nebo jsou citliví či mají alergii na benzoátové přípravky.
Použití
NÁVOD K POUŽITÍ
INDIKACE
a. Před a po ordinačním bělení zubů.
b. Po odstranění zubního kamene (ultrazvukem, nástrojem) a následném vyhlazení kořene.
c. Po profesionálním čištění zubů.
d. Po aplikaci fluoridační pasty/gelu.
e. U pacientů trpících salivačními problémy, erozí, xerostomií nebo Sjögrensovým syndromem.
f. Během ortodontické léčby.

I. Aplikace za použití nosiče
1. Před použitím opláchněte nosič pod tekoucí vodou.
2. Vytlačte dostatečné množství krému GC Tooth Mousse do nosiče a aplikujte na horní a/nebo dolní zuby.
3. Ponechte v ústech po dobu minimálně 3 minut.
4. Vyndejte nosič.
5. Důkladně jazykem rozetřete zbytek GC Tooth Mousse v celých ústech. Čím déle zadržíte GC Tooth Mousse a slinu v ústech, tím je výsledek efektivnější.
6. Jakýkoli zbytek GC Tooth Mousse může zůstat v ústech, postupně se vytratí. 30 minut po aplikaci nejezte a nepijte.
7. Veškerý zbylý krém GC Tooth Mousse v nosiči by měl být opláchnut a odstraněn kartáčkem pod tekoucí vodou okamžitě po použití.

II. Denní aplikace po čištění zubů, jak je doporučena specialisty
1. Aplikujte dostatečnou vrstvu GC Tooth Mousse na dolní a horní zuby. Materiál by měl být aplikován v množství velikosti hrášku na každý oblouk za použití čistého a suchého prstu nebo tampónu. V obtížně přístupné oblasti (mezi zuby) použijte mezizubní kartáček nebo dentální nit s GC Tooth Mousse.
2. Ponechte GC Tooth Mousse v ústech po dobu minimálně 3 minut.
3. Potom jazykem rozetřete zbytek GC Tooth Mousse v celých ústech. Udržte v ústech co nejdéle (další 1 - 2 minuty), nepolykejte a vyhněte se také vyplivnutí. Čím déle zadržíte GC Tooth Mousse a slinu v ústech, tím je výsledek efektivnější.
4. Vyplivněte důkladně a pokud je to možné, nevyplachujte. Zbytek GC Tooth Mousse na povrchu se postupně vytratí. Nejezte a nepijte následujících 30 minut po aplikaci. III. Noční aplikace po čištění zubů, jak je doporučena specialisty 1. Aplikujte dostatečnou vrstvu GC Tooth Mousse na dolní a horní zuby. Materiál by měl být aplikován množství velikosti hrášku na každý oblouk. Aplikujte materiál na povrch zubů za použití čistého a suchého prstu nebo tampónu. V obtížně přístupné oblasti (mezi zuby) použijte interproximální zubní kartáček nebo dentální nit s GC Tooth Mousse. 2. Ponechte GC Tooth Mousse v ústech po dobu minimálně 3 minut. 3. Potom jazykem rozetřete zbytek GC Tooth Mousse v celých ústech. Zadržte v ústech co nejdéle (další 1 - 2 minuty), nepolykejte a vyhněte se také vyplivnutí. Čím déle zadržíte GC Tooth Mousse a slinu v ústech, tím je výsledek efektivnější. 4. Vyplivněte důkladně a pokud je to možné, nevyplachujte. Jakýkoli zbytek GC Tooth Mousse můžete v ústech ponechat, postupně se během noci vytratí. Nejezte a nepijte následujících 30 minut po aplikaci.
Hodnocení
4,5
Ohodnotit
13
2
1
0
1
Hodnotilo 17 uživatelů.

Vaše hodnocení

Výběr z příchutí, příjemná aplikace
Koki — 19. 6. 2019
Doporučené produkty

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultace dentální péče
Pavlína Ditrichová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny