Fridababy Grow-With-Me sada tréninkových zubních kartáčků

Unikátní sada 2 kartáčků, která podpoří správné návyky pro čištění zoubků od 6 do 18 měsíců. Tréninkový kousací zubní kartáček pro miminka od 6 měsíců trojstrannou hlavici s bodlinkami pro masáž dásní při prořezávání zoubků. První zubní kartáček pro batolata od 18 měsíců má rukojeť, která se skvěle drží v malé ručičce. Trojstranná hlavice s jemnými vlákny umožňuje snadné čištění zoubků ze 3 stran jedním tahem. Kompletní popis
299,00 Kč/1 ks
Skladem > 5 ks
Ihned na
Značka: Frida
Kód zboží: FRI27
Popis

Fridababy Grow-With-Me sada tréninkových zubních kartáčků

Budovat návyky pravidelné ústní hygieny a čištění zubů je nyní ještě snadnější. Díky Fridababy Grow-With-Me bude vaše děťátko během chvíle připraveno do velké (čistící) ligy! Unikátní sada tréninkových zubních kartáčků obsahuje dva manuální zubní kartáčky podporující samostatnost při čištění zubů.

Tréninkový zubní kartáček pro miminka – ideální jako náhrada či doplněk klasického prsťáčku v období od 6 měsíců věku. Trojúhelníková hlavice se silikonovými vlákny jemně masíruje zuby i citlivé dásně ze všech stran najednou. Odnímatelná zarážka pomáhá zabránit tomu, aby se kartáček dostal příliš daleko do úst.

Tréninkový zubní kartáček pro batolata – o úroveň výše – je vhodný, když má vaše děťátko již více zubů, v období cca od 18 měsíců. Unikátní 3D hlavice kartáčku má vlákna osazena do tvaru písmene V a díky tomu efektivně vyčistí 3 strany zubu jedním tahem. Rychle a efektivně, bez zbytečného křiku.

SNADNÉ DRŽENÍ: Oba zubní kartáčky mají měkkou, snadno uchopitelnou silikonovou rukojeť a jsou vhodné pro malé dětské ručičky.

INDIKÁTOR VÝMĚNY: Modrá vlákna u zubního kartáčku pro batolata postupně blednou, a tak ukazují, kdy je potřeba kartáček vyměnit.

BEZPEČNOST: Neobsahují latex ani BPA

BALENÍ OBSAHUJE: 2 zubní kartáčky + 1 zarážka

Dítě s kartáčkem musí být pod dohledem dospělých. Výrobek není hračka ani kousátko. Před použitím umyjte a po každém použití důkladně opláchněte. Při prvních známkách opotřebení vláken kartáček vyměňte. Zubní lékaři doporučují výměnu zubního kartáčku každé 3 měsíce. Neobsahuje latex a BPA.

Značka Fridababy nabízí praktické, jednoduché a inteligentní pomůcky pro děti a rodiče, které zjednodušují život novopečeným rodičům. Za vývojem produktů stojí švédští odborníci a rodiče, kteří kladou důraz především na 100% bezpečnost, efektivní účinek a prémiovou kvalitu materiálů.
Manuál
Příručka pro mámu a tátu - zobrazit
Frida katalog - zobrazit
Hodnocení
5
Ohodnotit
20
4
1
0
0
Hodnotilo 25 uživatelů.

Vaše hodnocení

Řadit podle:
Oceňuji zarážku proti zastrčení do krku.
— 8. 11. 2022
Ověřené hodnocení ?

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny