Doprava zdarma
Doprava zdarma

Edukativní stavebnice Městečko – 67 dílů

Nechte pracovat fantazii vašich dětí a umožněte jim vytvořit si vlastní projekt. Pomocí dřevěné edukativní stavebnice české výroby s 67 dílky si vybudují rovnou celé městečko plné barevných součástí a zároveň při hře potrénují svou jemnou motoriku, prostorovou orientaci a logické myšlení. Kompletní popis
2 122,00 Kč/1 ks
Skladem 2 ks
Ihned na
Značka: Hugo chodí bos
Kód zboží: HCHB12257
Popis

Edukativní stavebnice Městečko – 67 dílů

Jsou vaše děti tvořivé a rády neustále něco budují? Pak je pro ně tato dřevěná edukativní stavebnice plné barev ideálním dárkem. 67 dílků plně postačí k tomu, aby si jednoduchým zasouváním jednotlivých částí do sebe a do podložky sestavily rovnou celé městečko s barevnými domečky, vzrostlými stromy a autíčky, se kterými mohou zajet i do garáže. Během hry rozvíjejí jemnou motoriku, přirozeně trénují prostorovou orientaci, procvičují svou fantazii i logické myšlení a zároveň se učí barvy.

Díky dřevěnému provedení je stavebnice odolná a bezpečná zároveň. Vysokou odolností vyniká i výsledný projekt, který je stabilní, takže si děti mohou celé městečko přenášet, kam potřebují, aniž by se zbořilo.

Součástí stavebnice jsou také buková semínka, jejichž čas přichází tehdy, když se vydáte na procházku – děti si totiž podle přiloženého návodu mohou vysadit nový strom a při každém dalším pobytu venku pozorovat, zda jim stromeček vyroste.

Přínosy dřevěné Montessori stavebnice:
• procvičuje jemnou motoriku
• podporuje trpělivost a dětskou představivost
• pomáhá rozvíjet logické uvažování a prostorovou orientaci
• je skvělou pomůckou při učení barev

Určeno pro děti od 3 let.
Vyrobeno v České republice.
Materiál: dřevo.
Rozměry: 24 × 36 × 7 cm.
Balení obsahuje: podložku – 1 ks, kostku malý dům 3 cm – 18 ks, kostku velký dům 6 cm – 9 ks, garáž – 3 ks, autíčko – 9 ks, strom – 6 ks, střechu – 21 ks, semínka buku lesního - 2 ks.
Certifikace: ČSN EN 71-1, 2, 3.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny