Dr. Böhm Isoflavon forte, 90 mg, 30 dražé

Isoflavon forte je doplněk stravy pro ženy po čtyřicítce, který obsahuje extrakty z jetele lučního a sóji, je obohacen astaxanthin a vitamín B6. Dražé obsahují 90 g isoflavonů z jetele lučního a sóji v jedné tabletě. Kompletní popis
619,00 Kč/1 ks
Skladem > 5 ks
Ihned na
Značka: Dr. Böhm
Kód zboží: APO1831
Popis

Dr. Böhm Isoflavon forte

Kombinace extraktů z jetele lučního a sóji se ideálně doplňují a v jedné tabletě pokrývají obsah dvou různých isoflavonů. Přípravek je určen speciálně pro ženy v období klimakteria a po něm.

Hormonální rovnováha pro ženy po čtyřicítce:
• Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity a normální činnosti nervové soustavy
• Isoflavony z jetele lučního a sóji podporují hormonální rovnováhu v celkovém množstí 90 g v jedné denní dávce
• Isoflavony z jetele lučního pomáhají navodit menopauzální komfort
• Astaxanthin přispívá k revitalizaci a pružnosti pokožky

Menopauza se zpravidla objevuje šest až sedm let před poslední menstruací, která bývá průměrně mezi 49. až 55. rokem života.
V souvislosti se ztrátou menstruace se začnou objevovat potíže, které se nazývají vegetativní klimakterický syndrom. Dochází k nim v důsledku kolísání hormonálních hodnot v krvi. Patří sem bolesti hlavy, návaly horka a pocení, zažívací a psychické potíže, které se projevují nervozitou, plačtivostí, náladovostí a nespavostí.
Proto je velmi důležité zachovat a podpořit vnitřní rovnováhu, aby žena zůstávala v harmonii sama se sebou i s okolím.

Dr. Böhm® Isoflavon dražé podporuje hormonální rovnováhu a obsahuje vitamín B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity, isoflavony ze sóji a jetele a také astaxanthin.

Dr. Böhm® Isoflavon dražé s vitamínem B6 pro hormonální rovnováhu

Isoflavony vysoké kvality
Isoflavony jsou čistě rostlinné látky. V sóji se nachází nejdůležitější isoflavony genistein a daidzein. Jetel luční, pocházející z geografické oblasti Štýrska pak obsahuje další isoflavony, jako například formononetin či biochanin. Dražé obsahují kombinaci isoflavonů ze sóji a jetele lučního proto pokrývají širokou škálu různých isoflavonů – samozřejmě bez genetické modifikace.

Vitamín B6
Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální činnosti a podporuje tak hormonální rovnováhu.
Astaxanthin
Astaxanthin je znamý antioxodant. Má blahodárné účinky na naší pokožku, především má vliv na její revitalizaci a pružnost.

SLOŽENÍ JEDNOHO DRAŽÉ
výtažek jetele lučního 100 mg odpovídá: isoflavonům v obsahu 40 mg
sójový výtažek 125 mg odpovídá: isoflavonům v obsahu 50 mg
vitamín B6 2,8 mg
astaxanthin (AstaFit®) 1000 μg

Neobsahuje laktózu, kvasnice, lepek ani želatinu.
Vhodné pro vegetariány.
Doplněk stravy

Dávkování a způsob podání:
Denně 1 dražé, zapít trochou tekutiny po jídle.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno pro děti.

Při dlouhodobém užívání doplňku stravy Dr. Böhm® Isoflavon 90 mg forte dražé s vitamínem B6 a astaxanthinem více než jeden rok doporučujeme konzultaci s gynekologem v rámci každoroční preventivní kontroly. Pokud trpíte onemocněním způsobeným poruchou hormonální regulace, konzultujte se svým lékařem použití tohoto přípravku.

Doplněk stravy pro ženy po čtyřicítce.

Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Přípravek se nesmí užívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Jestliže trpíte nesnášenlivostí některých cukrů, poraďte se před užíváním tohoto přípravku s lékařem.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Velikost balení: 30 dražé
Barva dražé: bílá
Složení
Složení: sacharóza; plnidlo: celulóza; sójový extrakt, protispékavá látka: mastek; červeny jetel extrakt; plnidlo: uhličitan vápenatý; oleoresin bohatý na astaxanthin (Haematococcus pluvialis); potahová látka: hydroxypropylmethylceluloza, šelak a arabská guma; protispékavá látka: oxid křemičitý; plnidlo: fosforečnan vápenatý; pyridoxin-hydrochlorid; plnidlo: sodná sůl karboxymethylcelulozy; protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, rostlinné oleje a tuky (řepkový olej). Složení jednoho dražé: výtažek jetele lučního 100 mg odpovídá: isoflavonům v obsahu 40 mg sójový výtažek 125 mg odpovídá: isoflavonům v obsahu 50 mg vitamín B6 2,8 mg pupalkový olej 90 μg
Použití
Dávkování a způsob podání: Denně 1 dražé, zapít trochou tekutiny po jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti. Při dlouhodobém užívání doplňku stravy Dr. Böhm® Isoflavon 90 mg forte dražé s vitamínem B6 a astaxanthinem více než jeden rok doporučujeme konzultaci s gynekologem v rámci každoroční preventivní kontroly. Pokud trpíte onemocněním způsobeným poruchou hormonální regulace, konzultujte se svým lékařem použití tohoto přípravku.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny