Curaprox Perio Plus+ Focus zubní gel (0,5% CHX), 10 ml

Gel Perio Plus+ Focus pro intenzivní péči o specifické oblasti dutiny ústní. Snadno se aplikuje a zabraňuje hromadění bakteriálního plaku. Kompletní popis
Skladem nad 5 ks
Ihned na
Značka: Curaprox
Kód zboží: 73320404
Popis

Curaprox Gel Perio Plus+ Focus zubní gel

Účinný v boji proti bakteriálnímu plaku i pro ochranu zubů a dásní před onemocněními dutiny ústní, jako je zubní kaz, gingivitida a parodontitida. Obsahují nejen CHX, který je používán k redukci bakteriálního plaku, ale také CITROX® – přírodní složku extrahovanou z hořkých pomerančů, která má silné antimikrobiální, antioxidační a protizánětlivé vlastnosti. CITROX® je pro zvýšení účinnosti a delší působení kombinován s polypeptidem obsahujícím aminokyselinu L-lysin (polylysin).

Spojená síla CHX a CITROX® v přípravcích, které neobsahují alkohol, snižuje riziko infekce a zajišťuje:
- silný účinek proti širokému spektru mikroorganismů
- snížení poruch vnímání chuti
- velmi příjemnou chuť
Přípravky Perio Plus+ (bez alkoholu) obsahují PVP-VA, který tvoří ochranný film na zubní sklovině, dásních a sliznicích. PVP-VA je kombinován s xylitolem, což zajišťuje dlouhodobé působení (až 12 hodin) a poskytuje silnou ochranu proti zubnímu kazu.
Přípravky Perio Plus+ jsou ideální k zabránění tvorby plaku před a po chirurgických zákrocích v dutině ústní.
Přípravky Perio Plus+ také podporují léčbu chronického zánětu a poskytují účinnou pomoc pacientům se zvýšeným rizikem onemocnění zubů.
Složení
Aqua, Propylene Glycol, Sodium Gluconate, Hydroxzethylcellulose, Xylitol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Chlorhexidine Digluconate, Polysorbate 20, Sodium Hyaluronate, Aroma, Cyclodextrin, Phenoxethanol, VP/VA Coolymer, Sucralose, Cetylpyridinium Chloride, disodium Phosphate, Sodium Phosphate, Citric Acid, Citrus Aurantium Amra peel Extract, Glycerin, Sodium Hydroxide, Polylysine, Sodium Chloride
Použití
Doporučené užívání: 3-7 dní.
Hodnocení
4,5
Ohodnotit
5
0
2
0
0
Hodnotilo 7 uživatelů.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny