SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Doporučené články

Nejnovější články

JE IMPLANTÁT OPRAVDU NAVŽDY?
Dentální implantologie je moderní, rychle se rozvíjející disciplína, jež se zabývá zaváděním fixních zubních náhrad do čelistních kostí, jejich udržením v tomto prostředí, zhotovováním protetických náhrad na implantátech určených k obnově chrupu, doplněním (tzv. augmentací) kostěných tkání a plastickými úpravami měkkých tkání.
PROFIMED otevírá obchod s produkty pro nejmenší – PROFIMED Baby
Pro všechny rodiče, kteří chtějí svým potomkům dopřát nejkvalitnější péči od zubní pasty až po edukativní knihu či hračku, máme radostnou zprávu. Od 15. ledna 2020 je v pražské nákupní galerii Westfield Chodov otevřen koncept PROFIMED Baby. Na rozmanitý sortiment, kde nechybí péče o dětské zoubky, zdravotnické pomůcky, anglická bio kosmetika či edukativní hračky, se přišla podívat i čerstvá dvojnásobná maminka Andrea Kerestešová Růžičková, Petra Svoboda se synem Edíkem, herečka Vlastina Svátková nebo Nikol Moravcová.
Fluoridy – ano či ne?
Fluorid hraje velmi důležitou a nezastupitelnou roli v prevenci zubního kazu. Vzhledem ke své podstatě, sloučenina chemického prvku fluoru, má řadu příznivců i odpůrců. Jeho příměs se solí, vodou a kosmetickými přípravky je stále často diskutovaným tématem, jak mezi odborníky, tak i laickou veřejností.
Jsou pro děti vhodné sonické zubní kartáčky?
Na vhodnost dětských zubních kartáčků existuje množství protichůdných názorů, i od odborníků stomatologů. Všichni se však shodují, že je důležité pečovat o ústní dutinu už od prvního zoubku. V posledních letech elektrické a sonické kartáčky doslova zaplavily české koupelny. Jsou vhodné i pro vaše ratolesti?
59. Zlín Film Festival
PROFIMED je již třetím rokem partnerem filmového festivalu ve Zlíně. Spolupráce založena na podpoře kulturnosti nejmladší generace a vzdělávání zábavnou formou je to, co filmový festival a PROFIMED spojuje.
Účinnost Waterpiku potvrzena v klinických studiích
Nedávný výzkum jednoznačně dokazuje, že Waterpik® ústní irigátory jsou efektivnější než dentální nit pro odstranění zubního plaku, snížení krvácivosti dásní a redukci zánětu dásní. Klinické studie produktů Waterpik® byly provedeny nezávislými univerzitami, které je publikovaly v odborné literatuře.