SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Doporučené články

Nejnovější články

Péče o citlivou dětskou pokožku
Vyrážky, suchá kůže, ekzém, nekonečné škrábání a pláč trápí čím dál tím více dětí i jejich maminek. Dětská pokožka je o 30 % tenčí než dospělá, proto je také mnohem citlivější a náchylnější k podráždění. Když k tomu přičteme znečištění ovzduší, nevhodný jídelníček, syntetické oblečení či kosmetiku, kvalitu vody a v neposlední řadě i genetické předpoklady, není divu, že každé třetí dítě má dnes citlivou nebo atopickou pokožku. Jak tedy pečovat o dětskou pokožku tak, aby se její stav zlepšil, nebo abyste podobným problémům předešli?
Myjete si pořád ruce? Máme dobrou zprávu pro suché, citlivé a namáhané ruce
Až 80% infekčních onemocnění se přenáší dotykem rukou. A proto je správné mytí rukou mýdlem nejdůležitějším preventivním hygienickým opatřením.
Vše, co nyní potřebujete vědět o nakupování v Profimedu (a ptáte se)
On-line předporodní kurzy díky nemocnici U Apolináře.
Období před porodem se často pojí nejen s těšením se na miminko, ale také s nejistotou a řadou otázek. O to těžší to mají nastávající maminky právě teď, kdy se nemohou účastnit předporodních kurzů, na které se zapsaly a navíc se potýkají s pandemií a nouzovou situací v zemi.
Jak pečovat o ústní hygienu v období nemocí?
V období nemocí, obzvláště těch infekčních, je třeba dbát zvýšené důslednosti v dentální péči.
Vychytávky pro nové rodiče, aneb co na sociálních sítích neuvidíte
Po narození dítěte zavalí každého rodiče tsunami štěstí a lásky, která se znásobuje každým dotekem, gestem, pohledem, zavrněním či úsměvem. Máme přirozenou chuť říct a ukázat všem, že NAŠE dítě je to nejkrásnější a nejroztomilejší na světě (ostatně na co jiného bychom měli Instagram). Jenže každou mámu i tátu čekají i horší chvilky, o kterých se moc nemluví. Třeba když ve tři ráno v poslintané noční košili marně tišíte znovu a znovu vřískajícího tvorečka a přeskakujete hromadu plenek na podlaze. Hlad? Kolika? Prdíky? Co teď? Komu zavolat, aby vám, sakra, řekl, co máte dělat?