Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Dárek k nákupu ke každé objednávce nyní již nad 500 Kč!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Doporučené články

Nejnovější články

Účinnost Waterpiku potvrzena v klinických studiích
Nedávný výzkum jednoznačně dokazuje, že Waterpik® ústní irigátory jsou efektivnější než dentální nit pro odstranění zubního plaku, snížení krvácivosti dásní a redukci zánětu dásní. Klinické studie produktů Waterpik® byly provedeny nezávislými univerzitami, které je publikovaly v odborné literatuře.
Doporučené produkty diabetikům pro zdraví zubů a dásní
Chronické zánětlivé onemocnění diabetes mellitus je komplexní onemocnění, které ovlivňuje mimo jiné i stav dásní a zubů.
Existuje příčinná souvislost mezi zánětem dásní a Alzheimerovou chorobou?
Alzheimerova choroba je nejčastější typu demence, kdy dochází k neurodegenerativnímu onemocnění mozku projevující se ztrátou nervových buněk je podle nejnovějších studií přítomen enzym bakterie Porphyromonas gingivalis (P. gingivalis).
Vhodná péče o citlivou dětskou pokožku? Jedině ta nejjemnější!

Dětská pokožka se vyvíjí v průběhu prvních tří let života. Během této doby se její jednotlivé vrstvy proměňují a zdaleka neposkytují takovou ochranu jako u dospělých. Protože je dětská pokožka tenčí a také složení její ochranné hydrolipidové vrstvy je jiné, může snadněji vysychat a trpět ekzémy a jinými kožními onemocněními. Proto je nutné o ni pečovat vhodnými dětskými kosmetickými produkty a dodávat potřebné vitaminy a minerály, abychom zamezili ztrátě hydratace a elasticity, omezili příčiny vzniku dermatitid a podráždění.

Ústní sprchou proti zánětům dásní
Pokud se vám stává, že vaše dásně při čištění zubů krvácejí, zpozorněte. Je to znamení, že dásně nejsou zdravé. Zpravidla se jedná o zánět dásní, takzvanou gingivitidu, která by při zanedbání mohla způsobit i ztrátu zubů.
KRÁSNÉ JEMNÉ RTY ZA KAŽDÉHO POČASÍ
Balzám na rty v kalíšku nebo v tyčince? Ať je Vaše volba jakákoli, během zimy je péče o rty velmi důležitá. Aby byly jemné, zdravé a bez prasklin.