SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Doporučené články

Čištění zubů jako z budoucnosti
Zářivý úsměv naznačuje náš společenský statut a jednoznačně vypovídá o kvalitě naší péče o zuby. Mít lesklé zdravé zuby bez pigmentových skvrn není až tak složité, a to i díky moderním technologiím elektrických zubních kartáčků.
Máte mindráky ze svého úsměvu? Zkuste bělení zubů
Kdo by nechtěl mít zářivý úsměv s bílými zuby? Zpravidla máme nejdříve jako děti hezké světlé zuby, které postupem času žloutnou. Pokud chcete bílé zuby jako v mládí, pomocí domácího nebo profesionálního bělení je možné dosáhnout zesvětlení.
Každodenní sprcha je standard. A co ústní sprcha?
Jak příjemně se cítíte, když se osprchujete. Stejně svěže budete mít v ústech při používání ústní sprchy. Díky ní jsou zuby po minutě a půl tak perfektně čisté, že toho samotným zubním kartáčkem a výplachem vodou dosáhnout zkrátka nejde.
Každý může mít příjemný dech
Asi každý z nás občas doslova pocítil svůj nebo cizí nepříjemný zápach z úst. Pokud se nám to stává příležitostně, bývá většinou na vině určitý druh jídla či pití, případně nikotin. V případě trvalých potíží se jedná o halitózu. Co s ní?
Vlastní zuby po celý život
Každý touží mít zdravé zuby až do vysokého věku. Když pomineme úrazy, zuby vypadnou jen z důvodu neléčené paradentózy. Takže kdo se o svou ústní dutinu pravidelně a správně stará, se však nemusí paradentózy a jejích důsledků obávat.

Nejnovější články