Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Doporučené články

Nejnovější články

Chraňte dětské oči před slunečním zářením
Věděli jste, že dětské oči se snadněji poškodí slunečním zářením? Mají totiž v poměru k oku větší zornice a průhlednější čočky než dospělí. A přesto jen necelá třetina rodičů pořizuje svým dětem ochranné sluneční brýle. Možná i proto, že jsou dětem nepohodlné, nehezké a velmi rychle se ničí. Značka Babiators přichází s řešením, vyrábí stylové a bezpečné sluneční brýle pro ty nejmenší. Konečně něco pro děti, co je zdravé a není to “hnusné” :)
Sexy vlasy
Silné, zdravé a zářící vlasy – takové je chceme mít všechny. Ale jak toho docílit? S vlasy je to podobné jako s květinami, pokud mají vykvést, musíte pečovat nejen o ně, ale především dobře vyživovat půdu, ze které rostou. Stejně tak tajemství sexy vlasů tkví ve správné péči o vlasy i pokožku hlavy a třech klíčových produktech používaných při jejich mytí: šamponu, masky a kondicionéru.
Zelený superhrdina
I když si po zimě konečně užíváme sluneční paprsky a radujeme se z přílivu energie a přírodní dávky vitamínu D, sluneční záření je bohužel dvojsečné a může mít na naši pleť velmi neblahý účinek. Zvlášť velkou zátěží je pro citlivou pleť vliv UVA a UVB paprsků. Pleť se stává citlivější, reaguje podrážděním, zarudnutím a může u ní docházet až k zánětlivým projevům. Díky tomuto záření vznikají pigmentové skvrny, akné a další neduhy spojené s hormonálními vlivy, stárnutím nebo citlivostí pokožky.
Péče o citlivou dětskou pokožku
Vyrážky, suchá kůže, ekzém, nekonečné škrábání a pláč trápí čím dál tím více dětí i jejich maminek. Dětská pokožka je o 30 % tenčí než dospělá, proto je také mnohem citlivější a náchylnější k podráždění. Když k tomu přičteme znečištění ovzduší, nevhodný jídelníček, syntetické oblečení či kosmetiku, kvalitu vody a v neposlední řadě i genetické předpoklady, není divu, že každé třetí dítě má dnes citlivou nebo atopickou pokožku. Jak tedy pečovat o dětskou pokožku tak, aby se její stav zlepšil, nebo abyste podobným problémům předešli?
Myjete si pořád ruce? Máme dobrou zprávu pro suché, citlivé a namáhané ruce
Až 80% infekčních onemocnění se přenáší dotykem rukou. A proto je správné mytí rukou mýdlem nejdůležitějším preventivním hygienickým opatřením.
Již dvě prodejny PROFIMED mají otevřeno.