SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Doporučené články

Bílé zuby z pohledu odborníka
Bílé zuby a krásný zdravý úsměv jsou považovány za symbol mládí, atraktivity a v neposlední řadě i společenské prestiže svého nositele. Ne každý ale dostane tento dar do vínku. Stejně jako máme rozdílné odstíny vlasů nebo pleti, máme i unikátní odstín zubů. Ovlivňuje jej celá řada faktorů od vrozených predispozic, věku, způsobu života či jídelníčku. Jak tedy o zuby pečovat, aby nám krásný úsměv vydržel co nejdéle?
Elektrické zubní kartáčky
Zářivý úsměv naznačuje náš společenský statut a jednoznačně vypovídá o kvalitě naší péče o zuby. Mít lesklé zdravé zuby bez pigmentových skvrn není až tak složité, a to i díky moderním technologiím elektrických zubních kartáčků.
Bělení zubů
Kdo by nechtěl mít zářivý úsměv s bílými zuby? Zpravidla máme nejdříve jako děti hezké světlé zuby, které postupem času žloutnou. Pokud chcete bílé zuby jako v mládí, pomocí domácího nebo profesionálního bělení je možné dosáhnout zesvětlení.
Ústní sprchy
Jak příjemně se cítíte, když se osprchujete. Stejně svěže budete mít v ústech při používání ústní sprchy. Díky ní jsou zuby po minutě a půl tak perfektně čisté, že toho samotným zubním kartáčkem a výplachem vodou dosáhnout zkrátka nejde.
Zápach z úst
Asi každý z nás občas doslova pocítil svůj nebo cizí nepříjemný zápach z úst. Pokud se nám to stává příležitostně, bývá většinou na vině určitý druh jídla či pití, případně nikotin. V případě trvalých potíží se jedná o halitózu. Co s ní?

Nejnovější články

Take it easy – manuál kojící matky
Miminko se evidentně trápí a vám už to hlava nebere. Okolí vás zahlcuje radami, co při kojení jíst a čemu všemu se naopak zase vyhnout, aby váš andílek neměl problémy s bolestmi bříška. Nezoufejte, není to vůbec velká věda, k vyloučení většiny potravin není žádný konkrétní důvod!
HRAČKY V DUCHU SLOW FASHION
Pojem „slow fashion“ již moc dobře známe, nyní poznáváme i definici „pomalých hraček“.
Jak správně pečovat o ortodontická rovnátka
Jestli nám zuby vyrostou rovně nebo nakřivo, bohužel neovlivníme. Ovšem pokud zatoužíme po dokonalém úsměvu a rozhodneme se investovat do rovnátek, je to pouze začátek cesty a výsledek nás může i nemile překvapit. Péče o zuby během nápravy rovnátky je nesmírně důležitá a konečné dílo máme spolu se svým zubním lékařem plně ve svých rukách.
Léto jsme odstartovali na Bloges Marketu
Spojení Fashion & Beauty & Baby a charitaty je to správné prostředí pro Profimed baby. S radostí jsme podpořili 15. ročník BLOGES MARKETU v úžasném prostoru Gauče.
Máme BEJBY!
Když jsem před 23 lety zakládala PROFIMED, tak by mne ani ve snu nenapadlo, že bychom někdy prodávali zdravotnické pomůcky pro miminka, chytré hračky a knížky či kultovní dětské brýle z Kalifornie.
Desatero opalování
Slunce je dobrý sluha, ale špatný pán. Pojďme si říct, na co si dávat největší pozor, abychom si ho mohli užít v pohodě.