Osobní odběr zdarma, doprava pouze 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Dárek k nákupu ke každé objednávce nyní již nad 500 Kč!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50

Doporučené články

Čištění zubů jako z budoucnosti
Zářivý úsměv naznačuje náš společenský statut a jednoznačně vypovídá o kvalitě naší péče o zuby. Mít lesklé zdravé zuby bez pigmentových skvrn není až tak složité, a to i díky moderním technologiím elektrických zubních kartáčků.
Máte mindráky ze svého úsměvu? Zkuste bělení zubů
Kdo by nechtěl mít zářivý úsměv s bílými zuby? Zpravidla máme nejdříve jako děti hezké světlé zuby, které postupem času žloutnou. Pokud chcete bílé zuby jako v mládí, pomocí domácího nebo profesionálního bělení je možné dosáhnout zesvětlení.
Každodenní sprcha je standard. A co ústní sprcha?
Jak příjemně se cítíte, když se osprchujete. Stejně svěže budete mít v ústech při používání ústní sprchy. Díky ní jsou zuby po minutě a půl tak perfektně čisté, že toho samotným zubním kartáčkem a výplachem vodou dosáhnout zkrátka nejde.
Každý může mít příjemný dech
Asi každý z nás občas doslova pocítil svůj nebo cizí nepříjemný zápach z úst. Pokud se nám to stává příležitostně, bývá většinou na vině určitý druh jídla či pití, případně nikotin. V případě trvalých potíží se jedná o halitózu. Co s ní?
Vlastní zuby po celý život
Každý touží mít zdravé zuby až do vysokého věku. Když pomineme úrazy, zuby vypadnou jen z důvodu neléčené paradentózy. Takže kdo se o svou ústní dutinu pravidelně a správně stará, se však nemusí paradentózy a jejích důsledků obávat.

Nejnovější články

Černý a bílý Philips Sonicare DiamondClean
Báječná nabídka pro ty, co rádi počítají.
CASHBACK na vybrané zubní kartáčky Oral-B
Chystáte se koupit zdravý dárek členům své rodiny a nebo udělat radost svým zubům novou péčí? Nyní máte nejlepší čas.
Ústní sprcha: perfektní péče o mini implantáty
Čeká vás aplikace implantátů a nasazení zubní protézy? Nebo už „třetí zuby“ máte? Ani tak péče nekončí, je to další kapitola péče o ústní dutinu. Kdo v této fázi nepoleví, bude mít zdravé pěkné dásně a zubní náhrada mu bude perfektně sloužit po dlouhou dobu.
Akční nabídka

Přestože u nás běžně slevy nenajdete, udělali jsme výjimku a v rámci akce Black Friday jsme si pro vás připravili lákavou nabídku – samozřejmě černých produktů. Určitě si vybere každý. Najdete v ní vše pro ústní hygienu i tělovou a pleťovou péči. Kompletní seznam výrobků v této akci najdete na této stránce.

MOTIVUJEME VÁS K JEŠTĚ LEPŠÍ PÉČI O ZUBY A DÁSNĚ

Pokud k pravidelné péči o své zuby a dásně používáte také ústní sprchu, činíte maximum pro zdraví svých úst. Klinické studie potvrdily, že při kombinaci mechanického kartáčku a Waterpiku odstraníte z čištěných míst až 99,9 % zubního plaku.

A protože dobré návyky mají být odměňovány, tak jsme pro vás, připravili neodolatelnou nabídku.

Zuby s rovnátky nejlépe vyčistíte ústní sprchou
Rozhodnout se pro fixní ortodontický aparát (trvale nasazená rovnátka) není úplně snadné, zvlášť v dospělosti. Když už do toho jdete, věnujte zubům a celé ústní dutině zvýšenou péči, aby vás po sejmutí rovnátek nečekalo nemilé překvapení.