BB KAPLA 100 - dřevěná stavebnice
BB KAPLA 100 - dřevěná stavebnice

BB KAPLA 100 - dřevěná stavebnice

Kvalitní kreativní dřevěná stavebnice pro malé i velké architekty. Dejte zelenou dětské fantazii! Hraní se stavebnicí Kapla rozvíjí kreativní myšlení, podporuje rozvoj jemné motoriky, hmatové dovednosti, zručnost, koordinaci, trpělivost a spolupráci. Je perfektní pro první seznámení se základy statiky a pojmy, jako těžiště či rovnováha. Kompletní popis
769,00 Kč/1 ks
Není skladem pro nákup online
Kód zboží: BB12009018010
Popis

Kapla 100 dřevěná stavebnice

Kvalitní kreativní dřevěná stavebnice pro malé i velké architekty. Dejte zelenou dětské fantazii! Hraní se stavebnicí Kapla rozvíjí kreativní myšlení, podporuje rozvoj jemné motoriky, hmatové dovednosti, zručnost, koordinaci, trpělivost a spolupráci. Je perfektní pro první seznámení se základy statiky a pojmy, jako těžiště či rovnováha.
  • Kapla je precizně vyrobená dřevěná stavebnice. Podstatou této unikátní a originální hry je stavění bez jakýchkoli spojovacích a připevňovacích prvků.
  • Je vyrobena z kvalitního dřeva, je odolná, vydrží ve skvělém stavu spoustu let.
  • Zrození této originální stavebnice Kapla má na svědomí mladý historik umění a restauratér starožitného nábytku Tom van der Bruggen, jehož snem bylo postavit si vlastní středověký hrad, který si nejprve zkoušel projektovat pomocí dřevěných kostek. Brzo ale zjistil, že tvar klasických kostek nedovoluje stavět střechy, překlady nebo podlahy. Pro stavebnici Kapla našel inspiraci v dřevěných trámech středověkých staveb a po různých experimentech došel k nejdokonalejšímu řešení.
  • Na výrobu stavebnice se vybírá to nejkvalitnější dřevo, které se suší, řeže na přesných strojích, pečlivě se třídí a hobluje. Výsledkem tohoto náročného procesu jsou perfektně přesná dřívka s ostrými hranami.
  • Kapla je držitelem ocenění "Správná hračka", které uděluje Sdružení pro hračky a hry.
  • Sada obsahuje 100 destiček, elegantní robustní dřevěný kontejner, knížka nápadů slouží zároveň jako víko (nikdy ji neuklidíte tam, kdy byste ji potom nenašli).
  • Vhodné pro děti od 2 let
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultace dentální péče
Lucie Vokůrková
odborná konzultace dentální péče
Valentyna Nikolenko
odborná konzultace doplňků stravy
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny