SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
akce
Waterpik KIDS WP260E2

Waterpik KIDS WP260E2

Ústní sprcha pro děti Waterpik WP260E2 KIDS. Současné klinické studie prokazují, že Waterpik odstraňuje plak na ošetřovaném místě během 3 sekund, podporuje zdraví dásní a udržuje zuby čisté.

Kompletní popis
Skladem více než 5 ks
2 190 Kčvčetně DPH
Kód zboží:
WP260E2
Značka:
Waterpik
Popis

Ústní sprcha pro děti Waterpik WP260E2 KIDS. Současné klinické studie prokazují, že Waterpik odstraňuje plak na ošetřovaném místě během 3 sekund, podporuje zdraví dásní a udržuje zuby čisté. Je též výtečný pro děti s fixními ortodontickými rovnátky díky speciální ortodontické trysce, která odstraňuje plak v okolí zámečků 5x efektivněji* než pouhé čistění běžným kartáčkem.

Snadné ovládání:
Ideální pro děti ve věku 6 až 12 let. Malý, jednoduchý, barevný, zábavný  –  motivuje děti k používání. Rukojeť je přizpůsobená k pohodlnému držení dětskou rukou. Vyvinutý s velkým důrazem na bezpečnost dětí. Nádržka má kapacitu na 60 sekund provozu, tlak vody lze regulovat ve třech stupních. Provoz přístroje je velmi tichý.

Technické údaje:
Proud vody tryskající z trysky pulsuje 1400- krát za minutu. Lze nastavit 3 hodnoty tlaku (1-2-3) od 10 do 80 PSI (0,7 až 5,5 bar).

Dodávané příslušenství:
Součástí balení jsou dvě trysky
Klasická tryska – vhodná ke každodennímu použití
Ortodontická tryska – vhodná k čištění ortodontických rovnátek (zámečků)
20 samolepek na archu pro individuální polepení

Nové, náhradní trysky jsou stejné jako u ústních irigátorů pro dospělé a lze je, dle potřeby, dokoupit.
*Nezávislá klinická studie. Více na www.waterpik.com