SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
outlet - původní: 399,- sleva -30%
Outlet
Tisserand Luxusní detoxikační koupelový olej s jalovcem a citronem 100 ml

Tisserand Luxusní detoxikační koupelový olej s jalovcem a citronem 100 ml

Čisticí a harmonizující koupelový olej pomáhá zlepšit a vyhladit strukturu kůže tím, že urychluje cirkulaci krve a podporuje vylučování toxinů. Účinné při dietách a na odbourání celulitidy.
Není skladem pro nákup online
279 Kč včetně DPH
Kód zboží:
MB522
Značka:
Popis
Čisticí a harmonizující koupelový olej pomáhá zlepšit a vyhladit strukturu kůže tím, že urychluje cirkulaci krve a podporuje vylučování toxinů. Účinné při dietách a na odbourání celulitidy. Obsahuje organické (bio) esenciální oleje používané profesionálními aromaterapeuty: jalovec, citron, černý pepř, které jsou rozmíchány v jojobovém oleji a oleji ze sladkých mandlí. Olej je bohatý na vitamíny a antioxidanty.

Koupelový olej je hydrofilní, což znamená, že se jedná o olej spojitelný s vodou (po smíchání s vodou vznikne řídká emulze, která vytvoří příjemnou "mléčnou" koupel). Nemusíte tedy mít strach, že vám olej nepůjde z vany smýt.
Neobsahuje syntetické vůně, parabeny ani SLS.

Použití: přidejte do horké lázně a dobře promíchejte. Pro ještě lepší výsledky použijte detoxikační masážní olej Tisserand. Možná změna barvy oleje je přirozená a není na závadu.
Obsah: 100 ml
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit