SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Tisserand Lavender Organic esenciální olej levandule, 20 ml

Tisserand Lavender Organic esenciální olej levandule, 20 ml

Lavandula angustifolia (lat.), Lavender (ang.)
Skladem pro nákup online 5 ks
Můžete mít ihned na 14 prodejnách. Zjistit dostupnost
419 Kč včetně DPH
Kód zboží:
EO139
Značka:
Popis
Lavandula angustifolia (lat.), Lavender (ang.)
Zklidňující levandulový olej má velmi univerzální použití. Báječně relaxuje a pro své omlazující schopnosti se přidává do přípravků k péči o pleť. Snadno se smíchá s ostatními oleji.
Osvěžující lehká vůně s příjemným květinovým aroma se zklidňujícím účinkem. Destilováno z květin vypěstovaných ve Francii. Obsah: 20 ml.
Tento olej prošel náročným hodnocením podle požadavků britské organizace Soil Association Certification, která má jedny z nejpřísnějších požadavků na bio kosmetiku vůbec. Tento esenciální olej tak může být označovány slovem „ORGANIC“ a používat logo Soil Association. Díky tomuto označení je spotřebitel okamžitě informován o tom, že produkt neobsahuje škodlivé látky jako parabeny, ftaláty, SLS, syntetické vůně a geneticky modifikované složky. Rostliny, ze kterých je certifikovaný olej Tisserand získáván, jsou pěstovány na biofarmách, kde je zakázáno používat pesticidy, syntetická hnojiva a geneticky modifikované látky. Aby mohl kosmetický výrobek užívat označení ORGANIC, musí obsahovat minimálně 95% podíl organických složek ekologického původu. Srovnatelné požadavky na bio kosmetiku má francouzský Ecocert či německý BDIH.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit