POZOR INVENTURA! Musíme to spočítat a tak objednávky přijaté od neděle 26. 1. do nedělě 2. 2. odešleme až 3. 2. Pokud na zboží spěcháte, využijte prosím naše prodejny

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
outlet - původní: 249,- sleva -20%
Outlet
Tisserand Head Clear osvěžující roll-on se směsí olejů proti bolesti hlavy, 10 ml

Tisserand Head Clear osvěžující roll-on se směsí olejů proti bolesti hlavy, 10 ml

Přírodní osvěžující a rychlá pomoc při bolesti hlavy. Kdykoliv cítíte přicházející bolest hlavy nebo vás již hlava bolí použijte tento praktický malý roll-on, který můžete mít stále při sobě k okamžitému použití.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
RB103
Značka:
Popis
Přírodní osvěžující a rychlá pomoc při bolesti hlavy. Kdykoliv cítíte přicházející bolest hlavy nebo vás již hlava bolí použijte tento praktický malý roll-on, který můžete mít stále při sobě k okamžitému použití. Speciální povzbuzující směs aromaolejů rozředěných v jojobovém nosném oleji je určena k přímému nanesení na zápěstí, spánky, čelo i týl. Směs obsahuje chladivý a povzbuzující éterický olej z máty peprné, posilující organický levandulový olej a povzbuzující organický olej z citronu. Nanesení, vdechování a také masáž tímto olejem nabízí rychlou a účinnou úlevu. Dále obsahuje esenciální oleje z majoránky, smrku černého, citronové trávy a heřmánku.

Použití: Kdykoliv podle potřeby naneste na spánky, zápěstí, krk, čelo nebo týl a vdechujte uvolněné aroma. Můžete použít i jako masážní olej k jemné masáži zátylku, předloktí a čela.
Nebosahuje chemickou parfemaci a parabeny Netestováno na zvířatech. Bez parabenů, bez chemické parfemace. Možná změna barvy oleje je přirozená a není na závadu.
Obsah : 10 ml
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen Hodnotit