Terranova Šťáva z červené řepy, kordyceps a reishi, směs před cvičením

Doplněk stravy pro dospělé, 15 sáčků, 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Značka: Terranova
Kód zboží: TN2244
Popis
Šťáva z červené řepy, kordyceps a reishi je ideální směs pro podporu organismu při fyzické zátěži.

Beetroot, Cordyceps & Reishi Super-Blend je aktivní a intenzivně synergická směs, která se užívá hodinu před tréninkem pro podporu odolnosti, zvýšení energie a hladiny kyslíku v krvi.

Četné studie prokázaly pozitivní působení houby kordyceps na lidský organismus. Využívá se jako adaptogen (látka zvyšující odolnost organismu proti stresovým situacím, jakou jsou např. zranění, úzkost nebo fyzické vyčerpání) a může být také velmi užitečný při zvyšování vytrvalosti, energetického metabolismu, využití kyslíku, snadnější adaptaci na cvičení, managementu lipidů a odolnosti při fyzické zátěži obecně.


Dávkování: 1 čajová lžička (cca 5 g) smíchaná s vodou nebo džusem 60 minut před cvičením

Upozornění: Balení obsahuje sáček s obsahem silikagelu. Nepoužívejte tento sáček ani jeho obsah.
Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: 1 čajová lžička (cca 5 g) obvykle obsahuje: PhytoFRESH COMPLEX (5 g) Šťáva z červené řepy i listů** (sušená mrazem) 4000 mg Kordyceps mycelium** (sušené mrazem) 500 mg Reishi mycelium ** (sušené mrazem) 300 mg Pšeničná tráva – šťáva ** (sušená mrazem) 125 mg Zázvor – oddenek/kořen** (sušený mrazem) 50 mg Chilli paprička** (sušená mrazem) 25 mg * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje.
Hodnocení
5
Ohodnotit
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 uživatel.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny