Terranova Quecertin a kopřiva komplex, 50 kapslí

Doplněk stravy pro dospělé, 50 vegetariánských kapslí 100% BEZ PŘÍDATNÝCH LÁTEK, 100% VEGAN Kompletní popis
Není skladem pro nákup online
Značka: Terranova
Kód zboží: TN3845
Popis

Terranova Quecertin a kopřiva komplex

Quercetin Nettle Complex dokáže pomoci tělu lépe se vyrovnat s reakcí na respirační alergeny.
List kopřivy – vědecké studie naznačují, že lyofilizované listy kopřivy mohou pomoci podpořit zdravou reakci na alergeny postihující dýchací systém. Vedle bohatého obsahu flavonoidů se předpokládá, že obsah přirozeně se vyskytujících neurotransmiterů (jako je histomin) v lyofilizované verzi má paradoxní inhibiční účinek na zánět respiračních tkání. Kořen kurkumy - tradiční použití kurkumy při udržování zdravé reakce na alergeny se zdá být podpořeno výzkumem naznačujícím silnou inhibici některých zánětlivých látek spojených s alergiemi. Černý bez - obsah protizánětlivých flavonoidů a možný příznivý účinek na bronchiální sekreci podporuje užívání černého bezu na podporu respiračního traktu proti alergenům.

Dávkování: 1 až dvě kapsle 1 až 2krát denně mezi jídly

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávku. Není náhradou vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Složení
Složení: dvě vegetariánské kapsle obsahují: %DDD* Quercetin 400mg MAGNIFOOD KOMPLEX 375mg Poskytuje: Kopřiva list** (sušené mrazem) 300mg Kurkuma kořen** (sušený mrazem) 50mg Černý bez květ (sušený mrazem) 25mg Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 236mg Vitamín C (CA, Mg askorbát) 150mg 188 Bromelain (2000GDU) 50mg * Doporučená denní dávka dle EU. ** Z kontrolovaného organického zdroje.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny