SWISSDENT sada Gold

Swissdent sada Gold obsahuje zubní pastu Swissdent Extreme 50 ml a zubní kartáček Swissdent Profi Whitening ve zlaté barvě v elegantní taštičce červené barvy. Kompletní popis
Produkt již není v nabídce
Značka: Swissdent
Kód zboží: SWISSGOLD17
Popis
Swissdent sada Gold obsahuje

Zubní pasta SWISSDENT EXTREME je určena k bělení nadměrně zabarvených zubů kuřáků, milovníků červeného vína, kávy a čaje.
Extrémně účinná formule s dvojitou dávkou přírodních enzymů a kalcium peroxidem obsahuje sodu bicarbona, která neutralizuje kyseliny a zároveň účinně odstraňuje vnější výrazné pigmentace. Přidaný koenzym Q10 a vitamín E revitalizují, a pečují o dásně. Výrazná mentolová příchuť osvěží dech po několik hodin. Hodnota abrazivity RDA 40 je 5× nižší než maximální možná dovolená hranice. Běžné bělicí pasty dosahují často hodnot 120 –150 RDA, některé dokonce až 200 RDA. Obsahuje fluoridy 1180 ppmF.

Zubní kartáček SWISSDENT WHITENING s patentovaným zástřihem soft čistících vláken ve tvaru lžíce dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s jeho povrchem.
Dokonalý a přesto jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů tak, aby se s kartáčkem v ústech snadno manipulovalo a i těžko dostupné plochy byly dokonale vyčištěny.
Unikátní vlákna z duálního nylonu přinášejí zvýšený čistící účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace a tím povrch zubu zesvětlí. Vlákna obsahují uhličitan vápenatý, který je na nich navázán, zvyšuje čistící schopnost kartáčku a má výrazný vliv na zesvětlení zubní skloviny.
Hodnocení
5
Ohodnotit
2
0
0
0
0
Hodnotili 2 uživatelé.
Doporučené produkty
SWISSDENT BIOCARE GOLD sada
Skladem > 5 ks
Ihned na

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Ing. Kristýna Corso
odborná konzultace dětského sortimentu
Pavlína Ditrichová
odborná konzultace kosmetiky
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultace dentální péče
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny