Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Seysso náhradní hlavice Carbon Professional, 2 ks

Seysso náhradní hlavice Carbon Professional, 2 ks

4x
Vlákna hlavice jsou vytvarována do jemných vln. Dokonale se proto přizpůsobí tvaru zubů, obklopí je ze všech stran a dokáží dosáhnout i do míst, která jsou obvykle jen velmi obtížně dostupná.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
PBH
Značka:
Popis
Náhradní hlavice SEYSSO Carbon Professional jsou určeny k sonickým kartáčkům SEYSSO Professional a SEYSSO Basic Carbon. Důkladně čistí a vrací zubům jejich přirozenou bílou barvu. Jemná, výjimečně odolná a vysoce kvalitní vlákna hlavice účinně odstraňují skvrny způsobené pitím čaje, kávy či červeného vína a také brání tvorbě zubního kamene.

Vlákna hlavice jsou vytvarována do jemných vln. Dokonale se proto přizpůsobí tvaru zubů, obklopí je ze všech stran a dokáží dosáhnout i do míst, která jsou obvykle jen velmi obtížně dostupná. Pro správné čištění zubů sonickým kartáčkem je třeba mezi vlákny a zubem udržovat úhel 45°. Tvar vláken umožňuje kartáčku, aby dokonale přilnul k zubům. Navíc je každé vlákno tvarováno a zaobleno tak, aby bylo čištění šetrné k vašim dásním.

Hlavice jsou dostupné se třemi různě barevnými kroužky: oranžovým, modrým a průsvitným. Z hygienických důvodů a pro dosažení maximálního efektu při čištění zubů doporučujeme měnit hlavici každé 3 měsíce.
Hodnocení
4

Hodnotili 4 uživatelé.
3
0
0
0
1