Seysso náhradní hlavice Carbon Professional, 2 ks

Vlákna hlavice jsou vytvarována do jemných vln. Dokonale se proto přizpůsobí tvaru zubů, obklopí je ze všech stran a dokáží dosáhnout i do míst, která jsou obvykle jen velmi obtížně dostupná. Kompletní popis
Produkt již není v nabídce
Značka: Seysso
Kód zboží: PBH
Popis
Náhradní hlavice SEYSSO Carbon Professional jsou určeny k sonickým kartáčkům SEYSSO Professional a SEYSSO Basic Carbon. Důkladně čistí a vrací zubům jejich přirozenou bílou barvu. Jemná, výjimečně odolná a vysoce kvalitní vlákna hlavice účinně odstraňují skvrny způsobené pitím čaje, kávy či červeného vína a také brání tvorbě zubního kamene.

Vlákna hlavice jsou vytvarována do jemných vln. Dokonale se proto přizpůsobí tvaru zubů, obklopí je ze všech stran a dokáží dosáhnout i do míst, která jsou obvykle jen velmi obtížně dostupná. Pro správné čištění zubů sonickým kartáčkem je třeba mezi vlákny a zubem udržovat úhel 45°. Tvar vláken umožňuje kartáčku, aby dokonale přilnul k zubům. Navíc je každé vlákno tvarováno a zaobleno tak, aby bylo čištění šetrné k vašim dásním.

Hlavice jsou dostupné se třemi různě barevnými kroužky: oranžovým, modrým a průsvitným. Z hygienických důvodů a pro dosažení maximálního efektu při čištění zubů doporučujeme měnit hlavici každé 3 měsíce.
Hodnocení
4
Ohodnotit
0
1
0
0
0
Hodnotil 1 uživatel.

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
Ing. Kristýna Corso
odborná konzultace dětského sortimentu
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultace dentální péče
Pavlína Ditrichová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny