Osobní odběr zdarma, doprava od 49 Kč nebo zdarma u objednávek nad 990 Kč. Všechny prodejny opět otevřeny!

SPECIALISTA V PÉČI O ZUBY A TĚLO
Chcete poradit?
800 10 50 50
Seysso náhradní hlavice Carbon Antibacterial, 2 ks
Seysso náhradní hlavice Carbon Antibacterial, 2 ksSeysso náhradní hlavice Carbon Antibacterial, 2 ks

Seysso náhradní hlavice Carbon Antibacterial, 2 ks

2x
Hlavice s vlákny s obsahem aktivního uhlí - pomáhá v boji proti nepříjemným pachům, navíc je antibakteriální a neutralizuje pH v ústech, což zabraňuje vzniku zubního kamene a následnému rozvoji zubního kazu. Jednotlivá vlákna hlavice se směrem ke špičce zužují (až na průměr 0,01 mm), proto vyčistí i místa, ze kterých se jen velmi těžko odstraňuje plak a zbytky jídel. Měkká vlákna nedráždí dásně a minimalizují riziko vzniku zánětu.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
ABH
Značka:
Popis
Nejnovější řada antibakteriálních výměnných hlavic SEYSSO Carbon pro sonické kartáčky SEYSSO Professional a SEYSSO Basic Carbon a jejich revoluční technologii v péči o ústní hygienu. Tajemstvím jejich úspěchu jsou vlákna s obsahem aktivního uhlí. To je díky svým vynikajícím absorpčním schopnostem skvělým pomocníkem v boji proti nepříjemným pachům, navíc je antibakteriální a neutralizuje pH v ústech, což zabraňuje vzniku zubního kamene a následnému rozvoji zubního kazu. Aktivní uhlí je přírodní netoxická látka, proto je její použití v oblasti sliznice ústní dutiny zcela bezpečné.

Díky speciálnímu tvaru vláken jsou antibakteriální hlavice SEYSSO carbon mimořádně účinné. Jednotlivá vlákna se směrem ke špičce zužují - mají zde průměr jen 0,01 mm, proto vyčistí i místa, ze kterých se jen velmi těžko odstraňuje plak a zbytky jídel. Měkká vlákna nedráždí dásně a minimalizují riziko vzniku zánětu. Hlavice s aktivním uhlím jsou tak ideální volbou pro osoby s citlivými dásněmi.

Hlavice jsou k dispozici se třemi barevnými kroužky: oranžovým, zeleným a průsvitným. Rozdílné barvy umožňují každému z uživatelů odlišit vlastní hlavici. Z hygienických důvodů a také pro dosažení maximálního efektu při čištění doporučujeme měnit hlavici každé tři měsíce.
Hodnocení
5

Hodnotili 2 uživatelé.
2
0
0
0
0