Od čtvrtka 3. 12. se na Vás těšíme ve všech našich prodejnách! Doručení vaší objednávky může být aktuálně zpožděno kvůli přetížení na straně dopravců.

Outlet
Outlet

Monroe Mystique průměr 43 mm Keramický kartáč hnědý

Keramický kartáč pro tvarování účesu/normální až vlnité vlasy Kompletní popis
749 Kč
Ušetříte 150 Kč (20 %)
Skladem 2 ks
Značka: Monroe
Kód zboží: MP2643M

Vaše časté dotazy

Popis
Keramický kartáč pro tvarování účesu/normální až vlnité vlasy

Kartáč Mystique v sobě v průběhu fénování zadržuje teplo, které se pak přenáší i do vlasů, čímž dojde k rychlejšímu vyfoukání. Vhodné pro vlasy narovnávané a pro zvýšení objemu. Keramické kartáče jsou osázeny směsí přírodních kančích štětin a štětin umělých, což umožní ještě lepší uchopení vlasu. Tyto kartáče jsou tak tvrdší než kartáče pro konečnou úpravu (Etiquette, Glamour a Grand Gala). Profesionální kartáče Monroe mají patentovaný tvar přesýpacích hodin, který zajistí snazší uchopení vlasů u hlavy. Vlasy z kartáče nesklouzávají, štětiny je dokonale napnou a táhnou až k fénu.

Rozměry: průměr těla kartáče 43 mm, průměr kartáče i se štětinami 8 cm, délka kartáče 24,5 cm. Rukojeť je pěnová, násada pak z unikátní směsi keramiky a plastu.

Upozornění: Vlasy na kartáč nikdy nenamotávejte, před fénováním vlasy vysušte ze 70 % ručníkem. Vlas si musí na kančí štětiny chvíli zvykat, a proto budou v prvních momentech jeho používání, vlasy mírně elektrizovat. Tento jev po pár dnech pomine.
Hodnocení
Produkt ještě nebyl hodnocen
Hodnotit
Doporučené produkty

Vybrané dotazy a články

Kartáč Monroe Etiquette

Dobrý den, je, prosím, tento kartáč na vlasy dodávající objem (Monroe Etiquette průměr 50 mm - Kartáč pro dodání objemu) vhodný i pro každodenní česání suchých vlasů, nebo je třeba na něm ...
Eva V.
Další dotazy a články najdete v naší poradně
nebo nám rovnou napište

Potřebujete poradit?

Napište našim odborníkům
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultace dentální péče
Pavlína Ditrichová
odborná konzultace kosmetiky
Dostupnost na prodejnách
Kliknutím na prodejnu zjistíte adresu a otevírací dobu
Adresa
Telefon
Email
Google Maps Detail prodejny